Курсова робота «Оцінка ефективності зовнішньоекономічної угоди», 2007 рік

З предмету ЗЕД · додано 16.04.2009 22:58 · від irina.datsyuk · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Загальна характеристика товару 5 2. Характеристика іноземного партнера 7 3. Базисні умови поставки 11 4. Розрахунок та обґрунтування контрактної ціни 17 5. Валютно-фінансові умови 25 6. Складання оферти 27 7. Складання контракту 28 8. Оцінка ефективності зовнішньоекономічної угоди 33 Висновки 35 Використана література 36

Висновок

В даній курсовій роботі було розглянемо експорт кондитерської продукції українського закритого акціонерного товариства "Виробниче об'єднання "КОНТI" до свого російського партнера ООО ТП РОСКОНДИТЕР. В порівнянні з цінами конкурентів на аналогічні товари продукція «Конті» є дещо вищою. Вартість десерту перевищує середні ціни на товари конкурентів всього на 2 коп., це не є негативним фактором для підприємства і ніяких негативних наслідків для підприємства не нестиме навіть якщо ця ціна була б ще вищою, так як цей товар є унікальним на ринку України та країн СНД, тому точної оцінки базової експортної ціни товару розрахувати неможливо.Вартість вафель є відчутно вищою за аналогічні вафлі конкурентів, тому в подальшому для підприємства необхідним буде перегляд цін на дану продукцію. Та хоча ціна є і вищою, товари залишаються конкурентоспроможними на ринку кондитерських виробів, так як в своєму роді вони також мають певні унікальні особливості.

Вартість угоди склала 2400 євро, щомісячні поставки складають 200 євро. Сума можливого чистого прибутку за угодою складає 444,38 євро. Оплата за продукцію здійснюється за допомогою використання такої форми розрахунків як відкритий рахунок.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення