Курсова робота «Співвідношення механізму і апарату держави», 2005 рік

З предмету Право · додано 14.04.2009 20:28 · від Елена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика механізму держави 5 1.1. Поняття механізму держави, як системи всіх Державних органів 6 1.2. Структура та складові елементи механізму держави 7 2. Загальна характеристика апарату держави 10 2.1. Поняття державний апарат та принципи його побудови 11 2.2. Поняття, ознаки та види органів держави 18 3. Співвідношення механізму та апарату держави 22 3.1. Актуальні напрямки перебудови та подальшого Формування державного механізму України 23 3.2. Структура державного апарат України 25 3.3. Межі втручання держави в політичне, економічне, соціальне та духовну сфери життя 32 Висновок 34 Список використаної літератури

Висновок

Механізм держави, як система органів та установ, за допомогою яких забезпечується виконання зовнішніх ті внутрішніх функцій держави, являє собою живий організм, який постійно розвивається, росте та вдосконалюється. Його еволюція в конкретно-історичних умовах зумовлена багатьма факторами, в тому числі формою правління в державі, соціально- економічними та політичними умовами, національними особливостями, традиціями державного управління та напрямком інтеграції нашої держави в спілку високорозвинених, демократичних держав та ін.. Вдосконалення механізму нашої держави та створення правової бази на основі якої і має функціонувати механізм України є однією з основних задач для вирішення, що поставлена перед апаратом нашої держави. Величезна система механізму нашої держави, що побудована горизонтально і вертикально повинна функціонувати узгоджено, розподіляючи сфери регулювання сфер життя суспільства.

Це питання є дуже актуальним для України на сьогоднішній час, коли йде інтенсивне державне будівництво та реформування, багато чого виникає знову чи кардинально оновлюється. На цьому етапі державно-правового реформування особливо корисним є світовий досвід старих демократій, які існують на протязі великого проміжку часу в деяких державах, праці світових філософів, вчених та теоретиків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення