Курсова робота «О Генрі майстер американської новели», 2002 рік

З предмету Література · додано 14.04.2009 05:13 · від Руслана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Загальна характеристика творчості О’Генрі: тематика, художні особливості, образи 6 2.1. О. Генрі (Уїльям Сідні Портер) – життя і творчість 6 2.2. Художні особливості новелістики О.Генрі 11 Розділ 2. Аналіз образів та сюжетів новел О.Генрі 24 2.1. Возвеличення духовних цінностей у новелі О.Генрі «Останній листок 24 2.2. Гумор та людяність творів О. Генрі (за романом «Королі та капуста», оповідання «Дари волхвів») 26 Висновки 29 Список використаної літератури 31

Висновок

Ім’я О’Генрі міцно увійшло в історію американської літератури. Живий і дотепний розповідач, чудовий майстер комічних ситуацій і характерів, гостро відчувавший протиріччя життя, він здобув популярність не лише на батьківщині, але й в інших англомовних країнах. Його творчість різноманітна і в жанровому, і в тематичному відношенні. Літературна спадщина О’Генрі містить в собі велику кількість гумористичних оповідань. Письменника називають співцем долі маленької людини. У його творах немає визначних подій, його персонажі не є видатними особистостями або людьми, здатними на подвиг. Його герої – це звичайні люди, що діють у звичайних обставинах, з маленькими радощами та великим сумом. Вони добрі, але часто безпорадні в жорстокому світі, проте постійно намагаються хоч трішечки змінити своє сіре життя, зробити його кращим.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?