Курсова робота «Аналіз фінансово-господарської діяльності ВАТ «Електроприлад», 2007 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 12.04.2009 21:48 · від Storm · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи фінансово господарського аналізу 5 1.1. Теоретичний аспект фінансового аналізу підприємства 5 1.2. Техніко-економічна характеристика ВАТ «Електроприлад» 9 Висновки до Розділу 1 13 Розділ 2. Аналіз фінансово-господарської діяльності ВАТ «Електроприлад» 14 Висновки до Розділу 2 25 Розділ 3. Точка беззбитковості та її розрахунок 26 Висновки до Розділу 3 29 Загальні висновки 30 Список літератури 31

Висновок

Фінансовий стан - найважливіша характеристика економічної діяльності підприємства. Він відображає конкурентоспроможність підприємства, його потенціал в діловому співробітництві, оцінює в якій мірі гарантовані економічні інтереси самого підприємства та його партнерів за фінансовими та іншими відносинами.

Стійке фінансове становище формується в процесі всієї виробничо-господарської або комерційної діяльності підприємства. Однак партнерів та акціонерів підприємства цікавить не процес, а результат, тобто саме показники фінансового стану за звітний період, можна визначити на базі публічної офіційної звітності.

Стійка діяльність підприємства залежить як від обґрунтованості стратегії розвитку, маркетингової політики, від внутрішніх можливостей ефективно використовувати всі існуючі в його розпорядженні ресурси, так і від зовнішніх умов, до числа яких відносяться податкова, кредитна, цінова політика держави та ринкова кон‘юнктура. Через це в якості інформаційної аналізу фінансового стану повинні виступати звітні дані підприємства, деякі задані економічні параметри і варіанти, при яких змінюються зовнішні умови його діяльності, котрі потрібно враховувати при аналітичних оцінках та прийнятті управлінських рішень.

В даній роботі було проведено аналіз фінансового стану ВАТ «Електроприлад». Воно є досить стійким і стабільним, проте спостерігаються низькі показники рентабельності і маневреності.

Це свідчить про неефективне використання активів підприємства, незадовільне оновлення оборотних засобів.

Проте, не зважаючи на все це, прибутковість підприємства поступово зростає. Це викликано скоріш за все тим, що підприємство займає досить стійку нішу і є монопольним виробником деякого виду продукції.

Отже, його фінансовий стан є задовільним.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення