Курсова робота «Аудит малоцінних та швидкозношуваних предметів на ВСК ”Світоч” м. Житомира», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 12.04.2009 12:02 · від Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Розділ. Теоретичні аспекти теми дослідження. 1.1. Економічний зміст, види аудиту, завдання аудиту МШП 4 1.2. Правове регулювання аудиту МШП 6 1.3. Фінансово – облікова характеристика підприємства 8 1.4. Огляд літературних джерел 21 Розділ 2. Аудит малоцінних та швидкозношуваних предметів. 2.1. Система внутрішнього контролю на підприємстві 22 2.2. Джерела для проведення аудиту 26 2.3. Метод і методичні прийоми аудиту МШП 27 2.4. Предметна область дослідження аудиту МШП 30 2.5. Організація та послідовність проведення аудиту МШП 32 2.6. Узагальнення результатів аудиту МШП 37 Розділ 3. Проведення інвентаризації у ВСК „Світоч” 45 Висновки та пропозиції 47 Список використаної літератури 48

Висновок

Після написання курсової роботи на тему „ Аудит малоцінних та швидкозношуваних предметів” можна зробити висновок, що у господарстві існує система внутрішнього та зовнішнього контролю, які дозволяють зробити остаточний контроль малоцінних та швидкозношуваних предметів, щоб уникнути помилок та приписів. ВСК „Світоч” у своїй діяльності використовує всі документи, які зазначалися вище. Але не дивлячись на точність бухгалтерського обліку та його своєчасності ВСК „Світоч” – збиткове. Причиною цього є багато факторів: застаріла технологія, масове зношення основних фондів, нестача грошових коштів для покращення виробництва, що ускладнює проведення аудиту на моєму підприємстві.

При написанні курсової роботи, я зробила висновок, що через свою критичну ситуацію працівники бухгалтерії використовують спрощенні методи при обліку МШП, що ускладнює мої спостереження.

В бухгалтерії користуються не всіма стандартними формами, що потрібні при веденні бухгалтерського обліку, вони їх спрощують, а також складають свої (спрощені) від руки, через нестачу бланків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення