Реферат «Виникнення науки і основні тенденції в її розвитку», 2005 рік

З предмету Інше · додано 10.04.2009 14:16 · від Наташа · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Втуп 3 Розділ 1. Виникнення науки, поняття та її функції 4 Розділ 2. Етапи становлення і розвитку науки 11 2.1. Історія зародження і розвитку науки 11 2.2. Особливості наукових революцій та їх історія 15 2.3. Властиві для науки особливості на сучасному етапі 20 Висновки 23 Список посилань 24 Додатки 25

Висновок

В даній роботі розглянуто два розділи. Перший - виникнення науки, поняття та її функції. В даному розділі подано пояснення що таке наука, її основні функції у суспільстві, роль а також основні поняття. Почали ми саме з цього розділу через те що, не можна говорити про розвиток без знання основних понять. Коли у людини є вже певне уявлення про предмет, вона легко сприймає інформацію про нього, так само це відноситься і до науки.

В другому розділі - етапи становлення і розвитку науки, міститься інформація про історичний розвиток науки, наукові революції і особливості науки на сучасному етапі.

Сьогодні наука переживає досить складний етап у своєму розвитку, не зважаючи на те, що кількість розробок, винаходів, досліджень з кожним роком збільшується, недостатнє фінансування, політика держав гальмують її розвиток. Слід зазначити, що ступінь розвитку науки в різних країнах неоднаковий, через що виділяють більш і менш розвинені країни в науковому плані. На даний час існує також велика проблема з науковими кадрами.

Отже, можна з впевненістю сказати, що наука є важливим фактором суспільного розвитку зі зміною соціально-економічної формації змінюється і її суспільна роль.

Наука виступає одним із видів соціальних інститутів на яких суспільна система покладає певні функції, виконання яких необхідне для нормального функціонування цієї системи і суспільства в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали