Реферат «Аналіз ринкових ризиків», 2006 рік

З предмету Економіка · додано 08.04.2009 00:51 · від Світлана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Ринкові ризики та їх аналіз: а) фондовий ризик; б) валютний; в) процентний. 3. Висновки 4. Список літератури

Висновок

Під "ризиком" прийнято розуміти імовірність (загрозу) втрати підприємством частини своїх ресурсів, недоодержання доходів чи появи додаткових витрат у результаті здійснення певної виробничої і фінансової діяльності. Ризик – це економічна категорія в діяльності суб’єктів господарювання, пов’язана з подоланням невизначеності, конфліктності в ситуаціях оцінювання, управління, неминучого вибору. Оцінка ризику є багатовимірною величиною, що характеризує можливі відхилення від цілей, від очікуваного результату, можливі збитки з урахуванням впливу контрольованих і неконтрольованих чинників, прямих і зворотних зв’язків.

В даному рефераті я розглянула поняття ринкового ризику. Була дана повна класифікація ринкових ризиків з детальним їх описом.

Хочеться відмітити, що на сьогоднішній день неможливо недооцінити важливість різного роду ризиків, в тому числі й ринкового. Так як не проаналізована вчасно ситуація може призвести до тяжких наслідків.

Будь-які методи, управлінські заходи, функції мають застосовуватись в певній послідовності. Щодо процесу управління ринковими ризиками, то його слід представити у вигляді такої сукупності етапів: визначення теоретичних аспектів управління; виявлення ринкових ризиків; виявлення та оцінка факторів ризику; оцінювання рівня ринкових ризиків і пошук резервів їх зниження; прийняття антиризикових рішень та розробка керуючих дій; контроль за виконанням прийнятих рішень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення