Реферат «Економіко-статистичний аналіз даних про багаторічні насадження», 2008 рік

З предмету Статистика · додано 07.04.2009 13:29 · від gosha0507 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття про багаторічні насадження. 2. Класифікація багаторічних насаджень. 3. Економіко-статистичний аналіз даних про багаторічні насадження Висновки Список використаної літератури

Висновок

При аналізі багаторічних насаджень значна увага приділяється вивченню їх стану, структури, вікового, породного і сортового складу, якості насаджень, відтворення, розміщення по території і категоріях господарств, виконання планів закладення нових насаджень тощо.

Статистика вивчає і показники насиченості господарств багаторічними насадженнями (кількість господарств, які мають сади і виноградники, середня площа садів, ягідників і виноградників на одне господарство, питома вага площ багаторічних насаджень у площі сільськогосподарських угідь).

Розмір, структура, видовий, віковий, сортовий склад багаторічних насаджень постійно змінюються у динаміці, що пов’язано із закладанням нових і розкорчуванням старих насаджень. Тому в аналізі багаторічних насаджень велике значення має вивчення динаміки площ плодоягідних, виноградних та інших насаджень. З цією метою розраховують такі абсолютні і відносні показники динаміки: абсолютний приріст, коефіцієнт зростання, процент зростання, абсолютне значення 1% приросту, середній абсолютний приріст, середній коефіцієнт зростання та ін. важливим напрямом аналізу динаміки є вивчення тенденції зміни площ, урожайності та валових зборів багаторічних насаджень і на цій основі їх прогнозування.

Крім визначених прийомів і методів, в аналізі багаторічних насаджень широко застосовуються такі методи теорії статистики: статистичні групування (прості та комбінаційні), абсолютні і відносні показники, індекси, дисперсійний, кореляційно-регресійний аналіз та ін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?