Курсова робота «Екологічна політика держави», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 07.04.2009 13:19 · від gosha0507 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Реалізація державної екологічної політики та її законодавче забезпечення 6 2. Організація служб охорони навколишнього середовища 10 3. Екологічні процедури: екологічна експертиза і аудит, екологічний моніторинг, екологічний менеджмент та маркетинг 16 4. Збори за використання природних ресурсів та платежі за забруднення довкілля 22 Висновки 38 Список використаної літератури 43 Додатки 44

Висновок

В Україні охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини є обов’язковою умовою сталого економічного та соціального розвитку.

Державному регулюванню підлягають стан навколишнього природного середовища, тобто сукупність природних і природно-соціальних умов і процесів, природні ресурси, як залучені до господарського обігу, так і ті, що на цей час не використовуються в народному господарстві (земля, надра, води, атмосферне повітря, ліси та інші природні комплекси).

Суть державного регулювання охорони навколишнього природного середовища визначається екологічною політикою держави, яка спрямовується на збереження безпечного для існування живої і неживої природи довкілля, на захист життя та здоров’я населення від негативного впливу забруднення навколишнього природного середовища, на досягнення гармонічної взаємодії суспільства і природи, на охорону, раціональне використання й відтворення природних ресурсів.

В основу формування екологічної політики України було покладено базовий принцип, згідно з яким екологічна безпека держави стала важливим елементом і складовою національної безпеки. Положення, що розвивають цей принцип, було закріплено Конституцією України, низкою інших законів та підзаконних нормативно-правових актів.

Для запобігання негативному впливу антропогенної діяльності на стан навколишнього природного середовища, а також нераціональному використанню природних ресурсів в Україні застосовуються такі екологічні процедури: екологічна експертиза і аудит, екологічний моніторинг, екологічний менеджмент та маркетинг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?