Курсова робота «Раціоналізація системи управління виробництвом приватного сільськогосподарського підприємства “Грушківське” Вол-Волинського району Житомирської області», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 07.04.2009 12:00 · від можарчук віталій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. стр. 3 Розділ 1. Організаційно-економічна характеристика підприємства. 1.1. Природні, екологічні та економічні умови виробництва. Розміри та виробнича структура ПСП “Грушківське” стр. 7 1.2. Основні економічні результати виробництва. стр. 14 Розділ 2. Аналіз сучасної системи управління виробництвом в ПСП “Грушківське”. 2.1. Характеристика організаційної структури підприємства. стр. 19 2.2. Характеристика структури управління ПСП “Грушківське”. стр. 22 2.3. Аналіз сучасної системи управління виробництвом та діяльності служб управління підприємством. стр. 27 Розділ 3. Раціоналізація системи управління виробництвом підприємства. 3.1. Розробка пропозицій по раціоналізації виробничої, організаційної, управлінської структури підприємства та удосконалення функцій апарату управління. стр. 30 3.2. Розробка основних документів організаційно-правового регламентування роботи апарату управління та організації діловодства в системі управління виробництвом. стр. 36 3.3. Удосконалення планування роботи керівників і спеціалістів господарства. стр. 38 3.4. Шляхи підвищення оперативності управління на основі диспетчеризації. стр. 40 3.5. Оцінка ефективності управління виробництвом та організація КСОЯУВ підприємства. стр. 45 Висновки та пропозиції. стр. 48 Список використаної літератури. стр. 50 Додатки. стр. 52

Висновок

В завершення написання курсового проекту на тему “Раціоналізація системи управління виробництвом приватного сільськогосподарського підприємства з орендними відносинами “Грушківське” можна зробити певні висновки і внести деякі пропозиції щодо даної проблеми.

В цілому після економічної кризи ПСП “Грушківське” поки що розвивається неефективно і тому вдосконалення його організаційної структури та структури управління є важливим резервом підвищення ефективності функціонування підприємства.

Організаційна будова господарства склалася з урахуванням таких факторів, як розмір, спеціалізація виробництва, розміщення і складу сільськогосподарських угідь. На даний час ПСП “Грушківське” має бригадну структуру, це дозволяє йому займатися рослинництвом, тваринництвом та промисловим виробництвом.

Організаційна структура ПСП “Грушківське” визначає структуру управління даного господарства, яка є бригадою, двоступінчатою, тобто управління здійснюється за принципом: бригадир  директор.

Об'єктом і суб'єктом управління одночасно в господарстві є виробничий колектив, який відіграє важливу роль у розв'язані соціально-економічних проблем господарства. Пріоритетною ціллю управління в господарстві є поряд з підвищенням продуктивності праці, досягнення високого життєвого рівня. Саме тому керівництво ПСП “Грушківське” повинно приділяти велику увагу соціальному розвитку трудового колективу.

Проте існуюча система управління в господарстві потребує розробки деяких напрямків її удосконалення. Першим кроком на шляху досягнення кращих результатів є проведення раціоналізації системи управління господарством.

Розробляючи шляхи удосконалення існуючої системи управління, в даному курсовому проекті ми перейшли від бригадної організаційної структури господарства до комбінованої, що поєднує в собі бригадну, відділкову і цехову.

В господарстві необхідно створити диспетчерську службу, що дозволить здійснювати централізоване оперативне управління.

Важливе місце в подальшому повинна займати комплексна система оцінки якості управлінського впливу апарату управління, що сприятиме підвищенню ефективності управлінської діяльності в ПСП “Грушківське”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення