Курсова робота «Маркетинговий план», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 06.04.2009 22:16 · від vladaley · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретико-методологічні основи маркетингового плану 4 1.1. Сутність поняття маркетинговий план 4 1.2. Структурні розділи маркетингового плану 5 1.3. Види маркетингового плану (стратегічні, оперативні, тактичні) 8 Розділ 2. Діагностика умов функціонування ЗАТ «Омега» 13 2.1. Аналіз ринкових тенденцій 13 2.2. Аналіз діяльності підприємства. 20 Розділ 3. Розробка маркетингового плану для підприємства 27 3.1. Маркетинговий план для підприємства 27 Висновки 34 Список використаних джерел 36 Додатки 38

Висновок

Отже, для ефективної ринкової діяльності, ведення цілеспрямованої конкурентної боротьби підприємству потрібно чітко планувати свою ринкову діяльність. І саме маркетингове планування є одним із найефективніших засобів для досягнення успіху. Процес цей новий і не завжди знайомий, і навіть якщо виробники усвідомлюють необхідність розробки маркетингових планів для свої господарств та/ чи підприємств, у них не завжди достатньо для цього досвіду та навіть часу. Подібні послуги на ринку з боку консалтингових компаній не завжди доступні для пересічного товаровиробника через їхню високу вартість. Саме тому допомога у розробці маркетингових планів та наданні ринкової інформації є одним із напрямків роботи маркетингу в Україні.

Подібний позитивний досвід вкотре переконує в тому, що вдалі ділові рішення, підкріплені чіткими прорахунками та детальними планами їхньої подальшої реалізації є основою для досягнення успіху. Варто лише дізнатися, як краще спланувати свою подальшу роботу на ринку за допомогою маркетингового плану, і це може відкрити досі несподівані перспективи.

Планування для будь-якої фірми - дуже важливий аспект. Побудова бізнес-плану та бізнес - проекту важливо для життєдіяльності фірми.

Короткострокове і довгострокове планування має для підприємства особливий зміст. Чітке визначення цілей і розподіл їх між підрозділами й відділами допомагає оптимізації відносин на фірмі.

Основним планом для фірми є план випуску й збуту, причому план збуту будується залежно від досліджень на ринку збуту, визначення вільних резервних сегментів ринку. Визначення потреб ринку й можливостей його заповнення продукцією нашої фірми проводиться за допомогою маркетингового дослідження.

Планування й моделювання дозволяє врахувати основні фактори впливу на життєдіяльність фірми і її прибуток, але не дозволяє врахувати ті ризики, які можуть виникнути в деяких ситуаціях.

Важливим фактором для діяльності є правильне визначення реалізованої продукції, оптимальний розподіл обов'язків для випуску продукції з витратою найменших зусиль і витрат.

На ухвалення управлінського рішення має великий вплив навколишні й внутріфірмові показники, конкурентне середовище, сегментація ринку, пошук нових постачальників і покупців, реклама й витрати на доставку продукції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали