Курсова робота «Виникнення фальшивих грошей», 2000 рік

З предмету Економіка · додано 06.04.2009 19:45 · від Богдан · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ І. Історія розвитку фальшивомонетства. 6 1.1. Античні фальшивомонетчики 8 1.2. Фальшивомонетчики на Русі 12 1.3. «Воровские деньги» XVI - початку XVII в. в. 13 1.4. Ассигнації 18 Розділ іі. Кримінологічна характеристика сучасного фальшивомонетства 22 2.1. Склад фальшивомонетства 23 2.2. Способи підробки грошей 25 2.3. Способи захисту банкнот 26 2.4Масштаби фальшивомонетства 28 Висновок 29 Література 30

Висновок

Тенденція розповсюдження фальшивомонетниці представляє реальну загрозу для економічної безпеки держав. В зв'язку з цим створення ефективної системи протидії цьому соціальному злу, що все більш придбаває глобальні масштаби, є першорядною задачею для всіх країн.

Та, що склалася, в нашій країні практика профілактики фальшивомонетниці орієнтована переважно на діяльність правоохоронних органів. Вона явно потребує реформування на основі наявного міжнародного досвіду. Гострота проблеми, пов'язаної із значним розповсюдженням фальшивомонетниці на території держав колишнього Союзу РСР в умовах "прозорості" меж, настійно рекомендує розвивати регіональну співпрацю держав — учасників Співдружності Незалежних Держав в боротьбі з підробкою грошових знаків.

Важливий елемент в профілактиці фальшивомонетниці — добре організоване і постійне сповіщення населення про ознаки, що свідчать про достовірність грошових квитків і інших платіжних засобів.

У Україні гостро стоїть питання про проблему економічної безпеки, у зв'язку з цим регулярно розробляються методи припинення криміналу в економічній сфері. Ефективно працює Управління по економічних злочинах, Служба Безпеки, створена Асоціація міжнародної співпраці “Безпека підприємництва і особи". На нинішньому етапі особливу важливість придбавають такі аспекти правоохоронної діяльності, як:

1) проблеми участі представників органів юстиції в розробці нових документів, направлених на попередження злочинності і боротьбу з нею;

2) вдосконалення обміну досвідом, науково-технічною інформацією і моніторингу змін в останніх досягненнях науки і техніки з тим, щоб норми законодавства відповідно реагували на ці зміни і нововведення.

Підводячи підсумок справжній роботі, я хочу виказати тверду упевненість, що Україна, удосконалюючи своє законодавство, укріплюючи і розвиваючи добросусідські відносини зі всіма державами миру і забезпечуючи собі все більш гідне місце в світовій спільноті в XXI столітті, зуміє стати однією з самих процвітаючих держав миру.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення