Реферат «Еволюція теорії державної служби», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.04.2009 21:45 · від ніна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Розвиток держави і державної служби у стародавньому світі 1.1. Розвиток державного управління в країнах Стародавнього Сходу 1.2. Розвиток державного управління в античних країнах стародавнього світу 2. Теорія і практика державної служби Середньовіччя та Нового часу 3. Розвиток державного управління і державної служби на теренах України 3.1. Державне управління Руси-України 3.2. Україна у складі Російської імперії XVIII-XX ст. 3.3. Державне управління і державна служба в Україні 1917-1991 рр. Висновки Список використаних джерел

Висновок

Держава, державне управління і, відповідно, тісно з ними пов’язана державна служба виникли більше 5 тис. років тому. Людством розроблено велику кількість концепцій походження держави (та права), які є неподільними. До основних із них належать: міфологічні та теологічні концепції; патріархальні та патерналістські концепції; органічна концепція; природно-правові концепції; концепції насильства; психологічна концепція; марксистська концепція; лібертарно-юридична концепція тощо.

Теорія державної служби була започаткована ще в найдавніших країнах Стародавнього Сходу (Єгипет, Месопотамія, Фінікія, Ізраїль, Індія, Китай). З тих часів теорія державної служби пройшла шлях поступового розвитку, змін, вдосконалень, тобто пройшла еволюцію еволюцію.

У період Середньовіччя та Нового часу теорія державної служби сформувалась остаточно та стала основою для подальшого вдосконалення та розвитку.

Окремий розвиток теорія державної служби пережила на теренах сучасної України. Проте цей процес не варто відокремлювати від загальносвітових тенденцій еволюції теорії державної служби. Оскільки Україна перебувала під безпосереднім або опосередкованим впливом інших країн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?