Дипломна робота «Розвиток системи електронного грошового обігу», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 05.04.2009 20:11 · від Левченко І.Ю. · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Теоретичні основи функціонування системи електронного грошового обігу 5 1.1. Необхідність, сутність, призначення електронних грошей та системи електронного грошового обігу 5 1.2. Становлення та розвиток електронного грошового обігу в Україні 20 1.3. Принципи функціонування, ознаки, класифікація електронних грошей 52 Розділ іі. Аналіз становлення та розвитку системи електронного грошового обігу в україні 61 2.1. Функціонування системи електронних платежів на прикладі КБ «ПриватБанк» 61 2.2. СЕП як основа для впровадження системи електронного грошового обігу 79 2.3. Впровадження НСЕП в КБ «ПриватБанк» 92 Розділ ііі. Основні напрямки вдосконалення системи електронного грошового обігу в україні 104 3.1. Основні напрямки розвитку та регулювання системи електронного грошового обігу 104 3.2. Зарубіжний досвід регулювання системи електронного грошового обігу 112 Висновки 121 Список використаних джерел 122 Додатки 125

Висновок

Національний банк вважає створення НСМЕП завершальною стадією у побудові системи електронних платежів в Україні. Її особлива роль обумовлюється тим, що важливою проблемою Українських платіжних систем залишається виконання значної частини трансакцій поза офіційними платіжними системами. Мова не лише про тіньовий сектор економіки, а і про розрахунки фізичних осіб, що є на 96% готівковими. Переведення їх на безготівкову основу можливе за умови розвитку НСМЕП (хоча маємо відмітити, що головну роль тут відіграє все ж підвищення рівня доходів населення).

Метою створення Національної системи масових електронних платежів є розробка та впровадження на Україні відносно дешевої, надійно захищеної, автоматизованої системи безготівкових розрахунків, яка в основному розрахована на роботу в режимі «off-line» і є прибутковою як для банків так і Держави в цілому, а при належній законодавчій і податковій підтримці Держави - і для торгівця також.

Загальний технологічний розвиток НСМЕП в Україні потрібно визнати доволі високим і таким, що в цілому відповідає вимогам Комітету з платіжних і розрахункових систем (СРSS) Банку міжнародних розрахунків (ВІS) у Базелі. Однак НБУ має на меті продовжити її вдосконалення, зокрема завершуються розробки специфікацій розширених структур представлення інформації за фінансовими операціями, що виконані на термінальному обладнані. Це дозволяє зменшити витрати на модифікацію програмного забезпечення, терміну розробки та витрат на розробку нових фінансових та сервісних додатків у НСМЕП, зменшити обсяги ПЗ термінальних пристроїв та інших компонент системи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення