Курсова робота «Організація бухгалтерської служби», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 05.04.2009 17:06 · від Оля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ I. Теоретична частина 1.1. Теоретичні основи організації бухгалтерського обліку на підприємстві 1.2. Законодавчо-нормативне регулювання бухгалтерського обліку 1.3. Організація обліку операцій з векселями 1.4. Організація обліку власного капіталу II. Практична частина 2.1. Облік надходження, вибуття та експлуатації основних засобів. Нарахування амортизації основних засобів Висновки Список літератури

Висновок

При організації бухгалтерського обліку на підприємстві слід приділити значну увагу організації облікової політики, веденню документообігу та організації роботи облікового апарату.

Облікова політика – це сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для складання та подання фінансової звітності, тобто це вибір самим підприємством певних і конкретних методик, форми і техніки ведення бухгалтерського обліку, виходячи з діючих нормативних актів і особливостей діяльності підприємства.

Під документообігом розуміють організовану систему створення, перевірки та обробки первинних документів в бухгалтерському обліку від моменту їх створення до передачі в архів.

Підвищення аналітичності та оперативності бухгалтерського обліку багато в чому залежить від раціональної організації облікового апарату.

До засад раціональної організації бухгалтерського обліку відносяться: чітка структура бухгалтерського апарату; розподіл обов’язків між співробітниками; схема документообігу; вибір форми ведення бухгалтерського обліку; організація робочого місця тощо.

Правові принципи регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності визначає Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Він поширюється на всіх юридичних осіб незалежно від організаційно-правових форм і форм власності.

Відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення реєстрації фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження опрацьованих документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років, несе власник (власники) або уповноважений орган (посадова особа), який керує підприємством відповідно до законодавства та установчих документів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення