Реферат «Облігаторне страхування: переваги і недоліки», 2007 рік

З предмету Страхування · додано 03.04.2009 21:15 · від Ирина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Історія розвитку перестрахування 4 – 6) 2.Поняття та сутність перестрахування 6 – 8) 3.Зміст договорів перестрахування 8 – 9) 4.Облігаторне страхування 9 – 12) Висновок Список використаної літератури

Висновок

Загалом слід зазначити, що в Україні ще не сформувалася законодавча база, яка б чітко регулювала перестрахувальну діяльність. Швидше за все, зі зростанням обсягів страхового ринку і, отже, обсягів перестрахувальних операцій, економічні реалії змусять розробити таку нормативну базу.

Отже можна зробити висновок, що на вітчизняному ринку поки що немає достатньої кількості могутніх у фінансовому плані перестрахувальних організацій, тому в Україні перестрахування здійснюють переважно звичайні страхові компанії.

Не зважаючи на те, що сьогодні часто зустрічається змішана форма перестрахування, облігаторне страхування всеодно займає значне місце, оскільки охоплює всю або значну частину страхового портфеля страховика.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?