Реферат «Типології характеру», 2008 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 03.04.2009 19:20 · від ok · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Загальне поняття про характер 1 2.Типологія характеру 3 3.Висновок 13 4.Список використаної літератури 13

Висновок

Характер не є застиглим утворенням, він формується на всьому життєвому шляху людини. Фізіологічні-анатомо-фізіологічні задатки не визначають абсолютно розвиток того або іншого характеру. Визнання ж залежності характеру від таких факторів, як зовнішній вигляд, конституція тіла, дата народження, ім'я й т.п., веде до визнання неможливості скільки-небудь істотно змінювати й виховувати характер. Однак вся практика виховання спростовує тезу про сталість характеру, подібні випадки можливі лише у випадку патології особистості.

Характер незважаючи на свою багатогранність, лише одна зі сторін, але не вся особистість. Людина здатна піднятися над своїм характером, здатна змінити його. Тому, коли говорять про прогнозування поведінки, не забувають, що вона має певну ймовірність і не може бути абсолютною. Особистість може кинути виклик обставинам і стати іншою, якщо, звичайно, вона не приховує своє безсилля за фразою “Такий уж у мене характер”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?