Реферат «Розвиток та виховання особистості», 2008 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 03.04.2009 19:05 · від ok · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Поняття особистості. 1 2.Формування й розвиток особистості. 3 3.Основні фактори розвитку особистості. 6 4.Колектив і розвиток особистості. 9 5.Висновок 11

Висновок

Лише охарактеризувавши основні сили, що впливають на формування особистості, включаючи соціальний напрямок утворення й суспільного виховання, тобто, визначивши людину як об'єкт суспільного розвитку, ми можемо зрозуміти внутрішні умови його становлення як суб'єкта суспільного розвитку. У цьому змісті особистість завжди конкретно-історична, вона продукт своєї епохи й життя країни, сучасник і учасник подій, що становлять віхи історії суспільства і її власного життєвого шляху.

Формування особистості - це дуже складний процес, що триває все наше життя. Деякі особливості особистості в нас вже закладені при народженні, мова йде про біологічний фактор розвитку особистості, інші ми виробляємо в процесі нашого життя. І в цьому нам допомагає навколишнє середовище. Адже середовище відіграє дуже важливу роль у формуванні особистості.

Стати особистістю - це значить, по-перше, зайняти певну життєву, моральну позицію; по-друге, у достатньому ступені усвідомлювати її й нести за неї відповідальність; по-третє, затверджувати її своїми вчинками, справами, всім своїм життям. Адже джерела особистості, її цінність, нарешті, добра або дурна про неї слава в остаточному підсумку визначаються тим суспільним, моральним значенням, що вона дійсно виявляє своїм життям.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?