Курсова робота «Обгрунтування управлінських рішень в менеджменті», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.04.2009 15:22 · від Ірина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1 Розділ 1. Управлінські рішення 3 §1.1 Суть управлінських рішень, їх функції та класифікація 3 §1.2 Процес прийняття рішень 9 Розділ 2. Методи обгрунтування управлінських рішень 15 §2.1 Загальна характеристика кількісних та якісних методів обгрунтування управлінських рішень 15 Висновки 28 Список використаної літератури 29

Висновок

У своїй роботі я розглянула низку питань присвячених темі дослідження. Відповідно до завдань у перших розділах роботи були розкриті питання: що таке управлінське рішення, які функції воно виконує в життєдіяльності фірми за умов добре організованого менеджменту.

Мета даної курсової роботи передбачала подати необхідне системне представлення про сутність, структуру, функції та вплив методів обгрунтування управлінських рішень, що використовуються у поточній діяльності менеджера.

Отже необхідно зробити підсумкові висновки, що тема даної роботи багатогранна і вимагає уважного розгляду з усіх можливих сторін. Велика кількість вчених досліджували її, винаходили нові критерії оцінки управлінських рішень, пропонували нові класифікації, але до спільної думки так і не дійшли. Розглядаючи їх праці можна виділити для себе найважливіші аспекти, визначення та зробити висновки:

Управлінське рішення – це організаційно-правова діяльність керівника в керованій системі;

Прийняття управлінського рішення – це процес вибору розумної альтернативи вирішення проблеми, що є вирішальним в системі управління. Результати реалізації прийнятих управлінських рішень – це найбільш об’єктивна оцінка мистецтва керівника.

Для прийняття управлінського рішення потрібна планова, нормативна, інструктивна, правова, статистична, облікова, наукова, та інша інформація. Незалежно від виду, вона має бути точною, повною, достовірною, надійною, зручною для сприйняття та оцінки. Кожен керівник, для якісного та ефективного прийняття управлінських рішень повинен вміти оперувати основними методами їх обгрунтування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення