Дипломна робота «Коефіцієнти відбиття та проходження», 2007 рік

З предмету Інше · додано 02.04.2009 20:03 · від Sanchez · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Аналітичний огляд 8 1.1. Періодичні структури 8 1.2. Закони відбиття й переломлення 9 1.3. Оптичні властивості кристалів 13 1.4. Постановка завдання 18 2. Методика та об'єкт дослідження 19 3. Результати та обговорення 21 3.1. Тензор діелектричної проникності в магнітному полі 21 3.2. Розрахунок хвильових чисел шарів 26 3.3. Дисперсійне рівняння для нескінченної періодичної структури, що складається з шарів діелектрика та напівпровідника 27 3.4. Тензор діелектричної проникності дрібношаровоі періодичної структури 33 3.5. Коефіцієнти відбиття та проходження 34 4. Охорона праці 39 5. Економічна частина 47 Висновки 51 Перелік посилань 52

Висновок

1 У роботі було вивчено основні властивості фізичних величин, які характеризують оптичні властивості напівпровідникової періодичної структури, розміщеної у зовнішньому магнітному полі. Здобуто:

а).аналітичний вираз для тензора діелектричної проникності напівпровідника;

б).дисперсійне рівняння для нескінченної періодичної структури, що складається з повторення шарів діелектрика та напівпровідника;

в).аналітичний вираз для компонентів тензору діелектричної проникності дрібношарової періодичної структури;

2 Побудовано графіки залежності коефіцієнтів відбиття й проходження від зовнішнього магнітного поля для структури, складеної з шарів діелектрика та напівпровідника.

3. Виявлено, що на частотах для яких циклотронна частота електронів провідності дорівнює частоті електромагнітної хвилі має місце особливість у залежності коефіцієнтів відбиття та проходження від магнітного поля.

4. Були розглянуті загальні питання з охорони праці та навколішного середовища. Виходячи з розглянутого випливає, що виконання нормативних параметрів небезпечних та шкідливих виробничих факторів дозволяє забезпечити безпечні умови праці на робочому місці з ПЕОМ.

5 Було зроблено розрахунок кошторису витрат на проведення дипломної науково-дослідної бакалаврської роботи (НДБР), згідно з яким, загальні витрати склали 11396,39 грн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?