Дипломна робота «Оптичні властивості структури, складеної з анізотропних шарів діелектриків», 2007 рік

З предмету Інше · додано 02.04.2009 20:01 · від Sanchez · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Аналітичний огляд 8 1.1. Рівняння Максвелла й граничні умови 8 1.2. Оптичні властивості кристалів 12 1.3. Поширення плоских хвиль в анізотропних середовищах 15 1.4. Закони відбиття й переломлення 19 1.5. Постановка завдання 22 2. Методика та об'єкт дослідження 24 3. Результати та обговорення 26 3.1. Вирази для компонент полів в анізотропному шарі 26 3.2. Розрахунок хвильових чисел шарів 30 3.3. Вирази для компонент полів у шарі однорідного діелектрика 32 3.4. Коефіцієнти відбиття та проходження 34 3.5. Коефіцієнти відбиття у дрібношаровій періодичній структурі 38 4. Охорона праці 47 5. Економічна частина 55 Висновки 59 Перелік посилань 60 ДОДАТОК Компоненти матриць перетворення 62

Висновок

1 У роботі було вивчено основні властивості фізичних величин, які характеризують оптичні властивості структури, що складається із шарів однорідного й анізотропного діелектриків:

а) аналітичний вираз для матриці перетворення одноосьового діелектрика;

б).дисперсійне рівняння для нескінченної періодичної структури, створенної шарами однорідних діелектриків;

в).здобуто аналітичний вираз для компонентів тензору діелектричної проникності дрібношарової періодичної структури;

2 Була побудована залежність коефіцієнтів відбиття та проходження для випадку падіння електромагнітної хвилі на шар одновісного діелектрика.

3 Виявлено, що для хвиль різної поляризації коефіцієнти відбиття й проходження по-різному залежать від кута падіня електромагнітної хвилі. Для хвиль ТМ типу має місце кут повної поляризації (кут Брюстера). Аналогічна залежність була побудована для дрібношарової періодичної структури при різних співвідношеннях товщин шарів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?