Реферат «Енергетичне забруднення навколишнього середовища», 2006 рік

З предмету Екологія · додано 02.04.2009 19:27 · від Dana · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ. Антропогенне забруднення навколишнього середовища. 2.Енергетичне забруднення: 2.1. Теплове забруднення. 2.2. Негативний вплив електромагнітних полів: 2.2.1. ВЧ та УВЧ – діапазони; 2.2.2. СВЧ - діапазон; 2.2.3. Оптичне випромінювання; 2.2.4. Лазерне випромінювання; 2.2.5. Захист від електромагнітних полів. 2.3. Дія іонізуючого опромінення: 2.3.1. Природа іонізуючого випромінювання; 2.3.2. Дія іонізуючого випромінювання на організм людини; 2.3.3. Захист від іонізуючого випромінювання. 2.4. Шумове забруднення: 2.4.1. Шум. Акустичне забруднення навколишнього середовища; 2.4.2. Вплив шуму на здоров'я людини; 2.4.3. Шляхи зниження акустичного забруднення. 3. Висновки.

Висновок

Явище енергетичного забруднення породжене людською цивілізацією. Електромагнітні поля, теплове забруднення, іонізуюче випромінювання, надлишок шуму – негативний вплив усіх цих факторів на здоров`я людини є побічним продуктом технічного розвитку нашого суспільства. Ми не відмовимося від телефонів і мікрохвильових пічей, ядерних реакторів і транспорту, але можемо звести небезпеку до мінімуму шляхом раціонального їх використання. Нести відповідальність за рівень енергетичного забруднення повинна як держава, так і кожен її громадянин.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?