Реферат «Мікрологістика», 2008 рік

З предмету Логістика · додано 01.04.2009 23:43 · від Андрій · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1.Функції мікрологістики у функціональних системах фірми. 2.Логістичні виробничі системи фірми. 3.Організація транспортно – складського матеріалопотоку. Висновки. Використана література.

Висновок

Мікрологістика – вивчає локальні проблеми управління матеріальним та інформаційним потоками на внутрішньому рівні.

Виділяють три види мікрологістики: 1) пов'язана із заготівлею чи закупівлею товарів (заготівельна логістика); 2) виробнича; 3) що спеціалізується на реалізації продукції (розподільча).

У мікрологістичній системі вирішуються питання в межах її окремих функціональних елементів.

Логістична система — адаптивна система зі зворотнім зв’язком, яка виконує ті чи інші логістичні функції та операції. Вона, як правило, складається з кількох підсистем і має розвинуті зв’язки із зовнішнім середовищем.

У сфері матеріально-технічного забезпечення важливе значення має встановлення зв’язків з постачальниками, розробка замовлень, організація закупівлі матеріалів, організація їх транспортування.

Найбільш ефективним структурним підрозділом логістики є підрозділ управління матеріальним потоком, котрий охоплює планові, управлінські та контрольні функції, що регламентують рух матеріального потоку, забезпечують координацію роботи усіх управлінських ланок.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?