Реферат «Фінансово-управлінські і виробничі системи. Середні і великі системи. Вертикальні ринки.», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 01.04.2009 23:37 · від Андрій · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Фінансово-управлінські системи 2. Виробничі системи 3. Середні інтегровані системи 4. Великі інтегровані системи 5. Вертикальні ринки Висновки. Використана література.

Висновок

Для малих підприємств, торгових фірм і компаній, що надають послуги по співвідношенню ціна/якість найбільше підійдуть фінансово-управлінські системи, тому що основні розв'язувані ними задачі – це бухгалтерський облік, управління складами продукції, управління кадрами. Фінансово-управлінські системи також можуть бути використані на невеликих виробничих підприємствах, якщо процес виробництва не складний.

Для малих і середніх виробничих підприємств, з невеликою кількістю юридичних осіб і взаємозв'язків, найбільш ефективними будуть середні інтегровані системи чи прості конфігурації інтегрованих систем. Для таких підприємств основним критерієм є саме управління виробництвом, хоча облікові задачі залишаються важливими.

Для великих холдингових структур, фінансово-промислових груп, що керують компаніями, для яких першорядне значення має управління складними фінансовими потоками, трансферними цінами, консолідація інформації, у багатьох випадках скоріше підійдуть великі інтегровані системи. Ці системи також мають гарні можливості для рішення проблем управління виробництвом і можуть задовольнити весь комплекс вимог великого холдингу.

Для автоматизації гігантських підприємств у світовій практиці часто використовуються великі, середні і навіть дрібні інтегровані системи в комплексі, коли на рівні управління всією структурою працює, наприклад, SAP/R3, (про цю систему мова піде пізніше) виробничі компанії користуються пакетами середнього класу. Створення електронних інтерфейсів спрощує взаємодію між системами і дозволяє уникнути подвійного введення даних.

Власне кажучи, для більш об'єктивного вибору необхідне врахування набагато більшого числа факторів, адже, як вже зазначалося, усі без винятку програмні продукти, присутні на ринку України, дуже складні і часто-густо різнопланові, що ще більше ускладнює вибір.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?