Реферат «Динамічна модель системи автоматичного регулювання керованих коліс автомобіля», 2000 рік

З предмету Автомобілі · додано 01.04.2009 11:17 · від alexdobr · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Кути установки керованих коліс автомобіля 2. Вимірювання і регулювання кутів сходження керованих коліс транспортних засобів 3. Зміна кутів установки керованих коліс при русі автомобіля. 4. Динамічна модель системи автоматичного регулювання керованих коліс автомобіля 5. Перевірка кутів установки керованих коліс автомобіля Висновки Список використаної літератури

Висновок

Слід зазначити, що застосування на транспортних засобах пристроїв для автоматичного регулювання кута сходження керованих коліс транспортних засобів дозволило б значно скоротити витрати на шини і паливо, поліпшити стійкість і керованість транспортних засобів, а також узагалі відмовитися від застосування громіздких і дорогих стендів і від витрат, пов'язаних з їхньою експлуатацією.

Тенденція розвитку керувань кермових керувань у сучасних автомобілях чітко виявляють напрямок, введенням у кермові приводи систем автоматичного регулювання положення керованих коліс. Це особливо добре видно на прикладі японських автомобілів, у яких поряд з передніми колесами керованими стали також і задні колеса, що забезпечують підрулювання в обмежених межах, що дозволяє підвищити стійкість і поліпшити керованість автомобіля, тобто поліпшити експлуатаційні якості, що визначають у значній мірі безпека його використання.

Останнім часом у нашій країні й у США зроблені й іншої пропозиції, що стосуються подальшого розвитку автоматизації кермового привода й має на меті подальше підвищення безпеки автомобіля шляхом додаткового підвищення його стійкості й керованості. Зокрема, мається на увазі пропозиція ввести автоматичне регулювання кута сходження керованих коліс.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?