Дипломна робота «Ризик-менеджмент на підприємстві», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 01.04.2009 10:44 · від alexdobr · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Введення 1. Інформація про підприємтсво 2. Фінансовий та господарський аналіз діяльності підприємства 2.1. Характеристика майнового становища підприємства на основі аналізу активу балансу 2.2. Аналіз структури пасиву балансу 2.3. Розрахунок і оцінка за даними балансу показників, що характеризують фінансову стійкість підприємства 2.4. Розрахунок і оцінка за даними балансу фінансових коєфіцієнтів ліквідності. 2.5. Аналіз форми № 2 „Звіт про фінансові результати” 2.6. Види й оцінка рентабельності 3. Стратегичний аналіз ВАТ „ДБУ-29” 3.1. Коротка характеристика підприємства для стратегичного аналізу й основні показники його діяльності 3.2. Стратегичне планування 3.3. Місія організації 3.4. Побудова дерева цілей 3.5. Аналіз зовнішнього і внутреннього середовища 3.6. Управлінське обстеження внутрішніх сильних і слабких сторон 3.7. Ключові фактори успіху 3.8. Обгрунтовування стратегиї розвитку 3.9. SWOT – аналіз 4. Керування ризиками на підприємстві 4.1. Якісні методи аналізу ризику 4.2. Кількисні методи аналізу й оцінки ризику 4.3. Комплексна оцінка єкономічного ризику 4.4. Технологія керування ризиками 4.4.1. Технологія керування стратегичними ризиками 4.4.2. Загальні питання мінімізації інтегральних ризиків Висновок Література Додатки

Висновок

Таким чином, у дипломній роботі:

1. Зроблено фінансовий і стратегічний аналіз господарської діяльності підприємства ДСУ-29.

2. Розглянуті і проаналізовані основні ризики в організації на прикладі об'єкта будівництва ділянки дороги.

3. Розглянуто теоретичні аспекти керування ризиками на підприємстві, зроблені відповідні розрахунки, розроблені заходи для мінімізації основних ризиків на об'єкті будівництва.

Розглянуті теоретичні аспекти по керуванню стратегічними ризиками, прийняті заходи зменшення економічних ризиків, такі як прийняття ризиків на себе, скорочення втрат, договору оренди, страхування та інші. Запровадження даних методів максимально зменшує ймовірність реалізації основних ризиків на аналізованому об'єкті та відкриває можливості для більш ефективної роботи організації.

Враховуючи актуальність керування ризиками та той факт, що дослідження даного питання на підприємстві раніше не проводилися, можна сказати, що дана робота представляє цінність для організації та дає додатковий шлях збільшення прибутку підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення