Курсова робота «Аналіз витрат на виробництво продукції», 2007 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 29.03.2009 22:44 · від Elena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ i. Сутність витрат на виробництво продукції та їх аналізу 6 1.1. Значення, завдання, інформаційне забезпечення аналізу витрат на виробництво продукції 6 1.2. Формування витрат на виробництво продукції та їх класифікація 11 Розділ ii. Статистичний аналіз витрат на виробництво продукції 17 2.1. Аналіз структури витрат на виробництво продукції 17 2.2. Аналіз собівартості продукції промисловості 24 Розділ iii. Економічний аналіз витрат на виробництво продукції 29 3.1. Аналіз загальної суми витрат на виробництво продукції 29 3.2. Особливості аналізу прямих та непрямих витрат 34 3.3. Аналіз собівартості окремих видів продукції 39 Висновки 42 Список використаних джерел 44 Додатки 47

Висновок

Функціонування підприємства в умовах ринкової економіки актуалізує проблему раціонального витрачання ресурсів, докорінного поліпшення управління витратами для забезпечення конкурентоспроможності продукції. Витратами на виробництво продукції, робіт (послуг ) є індикатором діяльності підприємства: збільшення витрат може означати як зміни ситуації на ринку, так і недоліки у процесі виробництва. Витрати підприємства на виробництво продукції, виражені в грошовій формі, утворюють собівартість продукції. Витратами, які включаються до собівартості продукції, визначаються Національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та галузевими методичними рекомендаціями з питань планування, обліку і калькулювання готової продукції (робіт, послуг).

Собівартість продукції, як синтетичний показник, відображає всі сторони господарської діяльності підприємства. Від рівня собівартості продукції при інших незмінних умовах залежить рівень прибутку. Чим економніше підприємство використовує матеріальні, трудові та фінансові ресурси при виготовленні продукції, виконанні робіт та наданні послуг, тим ефективніше здійснюється виробничий процес, тим більшим буде прибуток і рівень рентабельності продукції. Отже, собівартість є основним фактором ціноутворення і формування прибутку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення