Курсова робота «Трансфінплан вантажного автотранспортного підприємств», 2004 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 01.04.2009 10:54 · від alexdobr · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналіз маркетингового середовища 2. Розрахунок показників виробничої програми АТП по експлуатації рухомого складу 3. Визначення виробничої програми АТП з ТО та ПР рухомого складу 4. Планування чисельності працюючих на АТП за категоріями 5. Визначення фонду заробітної плати водіїв, ремонтних робітників, ІТП та службовців 6. Планування експлуатаційних витрат в короткостроковому періоді 7. Калькуляція собівартості автомобільних перевезень 8. Варіантне визначення тарифів, доходів АТП, прибутку. Сплата податку 9. Варіантне планування рентабельності АТП Висновок Література

Висновок

В даній курсовій роботі розроблено трансфінплан автотранспортного підприємства, яке займається обслуговуванням підприємств будівельної індустрії. Основними вантажами, які перевозить дане підприємство є продовольчі і ромислові товари –побутова хімія, лікеро-горілчані віроби та вино, і будівельні матеріали- цемент.

В ході виконання курсової роботи був розрахований автопарк, який необхідний для виконання планованої транспортної роботи. Внаслідок виконання розрахунків техніко-економічних показників функціонування автотранспортного підприємства було визначено кількість персоналу підприємства, фонд заробітної плати персоналу, експлуатаційні витрати. Внаслідок цього була визначена собівартість перевезень, тарифи і прибуток підприємства, рентабельність.

По розрахункам отримали, рентабельність у випадку встановлення тарифів за пробіг складає 1.86%, що менше ніж при розрахунку за виконану роботу – 3.3%. Отже для підприємства більш вигідно є встановлення тарифів, за виконання транспортної роботи, ніж за виконаний пробіг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення