Курсова робота «Розробка програм для розв’язку типових задач», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 29.03.2009 17:15 · від alexdobr · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Розробка програми для розрахунку основних параметрів зчеплення автомобіля 1.1. Постановка задачі 1.2. Засоби розв’язання задачі 1.3. Програмування задачі на мові Pascal 1.4. Друк та аналіз отриманих результатів 2. Розробка програми для розв’язання систем лінійних алгебраїчних рівнянь 2.1. Постановка задачі 2.2. Засоби розв’язання задачі 2.3. Програмування задачі на мові Pascal 2.4. Друк та аналіз отриманих результатів 3. Розробка програми для обчислення математичних функцій 3.1. Постановка задачі 3.2. Засоби розв’язання задачі 3.3. Програмування задачі на мові Pascal 3.4. Друк та аналіз отриманих результатів Висновки Перелік посилань

Висновок

В ході виконання даної курсової роботи отримано навики розв’язання типових задач за допомогою мови програмування Pascal. До кожної задачі, які задані у завданні, було створено по два алгоритми, з них вибрано більш оптимальні, також проведені контрольні перевірки у середовищі MS Excel. Результати роботи програм виводились як безпосередньо на екран так і у текстовий файл.

Отримані навики програмування можна використовувати при подальшому навчанню чи виконанні інженерних задач.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?