Реферат «Механізм вироблення стратегії організації», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 26.03.2009 18:27 · від krap0chka_@ukr.net · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Доцільність і можливості розроблення стратегії організації 4 2. Процес планування стратегії організації 5 3. Рівні і стадії процесу розробки стратегії 8 Висновки 12 Використана література 13

Висновок

На великих підприємствах рішення з питань методів управління новими напрямками розвитку приймаються корпоративним керівництвом, керівниками господарських підрозділів, головами великих функціональних відділів корпорації в цілому чи її підрозділів (виробництво, маркетинг і продаж, фінанси, трудові ресурси і т.д.), менеджерами заводів, регіональними торговими представниками і менеджерами середньої ланки управління.

Своє призначення фірма формулює в умовах певного складу, структури і стану зовнішнього середовища, що визначають систему можливостей фірми із задоволення певних потреб ринку.

Зовнішнє середовище, враховуючи мікро- і макрорівень, формує повністю визначену систему ресурсів (за їх складом, структурою і якісними характеристиками), якими може володіти підприємство для виконання своєї місії.

Успіх будь-якої фірми залежить від уміння старанно аналізувати ринок і від того, яку власне позицію зайняла фірма, стратегічно продуману чи найбільш правильно визначаючу: місце, час, товар і його ціну.

Інакше кажучи, економічна стратегія передбачає ефективне досягнення мети економічними методами і засобами. При цьому розробка тої чи іншої стратегії в значній мірі залежить від організаційного рівня розробки стратегій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення