Реферат «Сучасний стан і перспективні форми та методи PR і реклами на вітчизняному ринку страхування», 2006 рік

З предмету Страхування · додано 26.03.2009 16:40 · від Оксана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. : Теоретичні основи страхового маркетингу 4 1.1. Маркетинг у страхуванні: передумови виникнення, етапи, сутність 4 1.2. Елементи комплексу маркетингових комунікацій страхової компанії.5 Розділ ІІ: Рекламна робота страховика 7 2.1. Сутність страхової реклами 7 2.2. Медійна реклама та PR 8 2.3. Засоби, що застосовуються для реклами страхових послуг 11 Розділ ІІІ: Проблеми та перспективи розвитку реклами та її впливу на страхову культуру населення 14 3.1. Перспективні форми інтернет-реклами 14 3.2. Реклама, як засіб підвищення страхової культури суспільства 17 Висновки 19 Список використаної літератури 20

Висновок

На сучасному етапі ринкової трансформації сфера страхових послуг невпинно розширюється. Як наслідок зростає значущість застосування маркетингових засобів у страхуванні.

Важливо усвідомлювати, що нині маркетинг є головною концепцією управління в ринкових умовах. З одного боку, маркетинг у страхуванні є системним явищем ринку, що значною мірою визначає обличчя страхування, з другого – це практичний інструмент роботи страхових компаній, спрямований на вивчення ринку та оптимізацію відносин зі споживачем. Народжений із бажання збільшити обсяги продажу продукції, вітчизняний страховий маркетинг страждає на відсутність системного характеру, одиничність маркетингових дій, відокремлених від загального процесу надання послуг. Завдання маркетингу, і реклами зокрема, обмежується здебільшого необхідністю привести клієнта до продавця, після чого починає працювати стандартний для організації процес продажу продукту чи послуги. Гарна реклама не тільки сформує у свідомості адресата уявлення про товар чи послугу, створить рекламний образ, але розбудить у ньому бажання скористатись ними.

Практична складова маркетингу відіграє значну роль у забезпеченні прибутковості компанії, тому цей бік застосування маркетингу на сьогодні значно переважає системну складову як у свідомості керівництва більшості організацій, так і в практичних заходах маркетингових служб.

В сфері маркетингу особливе місце займають методи просування страхових продуктів, зокрема організація рекламної діяльності. Реклама в страхуванні – вид діяльності, що здійснюється шляхом розповсюдження серед потенційних страхувальників інформації про послуги, що надаються. Страхова реклама повинна враховувати специфіку страхування як економічної категорії. Тобто реклама має бути адресована до потреби страхувальника у безпеці, усвідомленні усіх ризикових факторів під впливом яких знаходяться його інтереси. На жаль, до цього часу реклама страхових компаній носила і зараз носить фрагментарний характер, оскільки віддача від рекламних кампаніях розтягнута у часі. Експерти вважають, що більша частина реклами повинно бути іміджевою, тобто спрямованою не на сьогоднішній день і сьогоднішнє споживання, а на формування позитивного іміджу в очах покупців страхових послуг. Засобами, що застосовуються для реклами страхових послуг є: телебачення, радіо, друковані засоби масової комунікації, Інтернет, поштова реклама, кінореклама, відеореклама, реклама на транспорті, бігборди, лайтбокси та сіті-лайти та інше.

Найдешевшим і найбільш оперативним способом зробити PR на сьогодні залишається Інтернет, а саме спеціалізовані онлайнові видання, які спеціалізується на новинах, для яких головне – написати якісний інформативний прес-реліз. І постійною присутністю впливати на свідомість споживача, не забуваючи й про своїх конкурентів.

Ставлення до страхування у більшості населення не завжди позитивне. Загальний недолік роботи страхових компаній на ринку фізичних осіб – дуже низький рівень поінформованості про страхування в цілому й вигоди страхування зокрема, хоча перші завжди дорікають страхувальникам низькою страховою культурою. Проведення ретельно спланованої рекламної або PR-кампанії може змінити існуючу ситуацію – перевагу отримають ті страховики, які першими усвідомлюють перспективи цілеспрямованого впливу на масову свідомість. Реклама буде ефективно впливати на свідомість клієнта лише після того, як в його голові з’явиться розуміння та потреба у послугах, які йому пропонують.

Бажання клієнта отримати більш ефективний, якісний і повний страховий захист в поєднанні з досягненням достатньої прибутковості операцій для страхової компанії, шляхом успішної реалізації страхових продуктів, виявляють позитивні тенденції розвитку страхового ринку та приносять користь суспільству.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали