Курсова робота «Розрахунок та проектування СЗЗ швейної фабрики», 2007 рік

З предмету Екологія · додано 25.03.2009 17:56 · від Ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретична частина 1.1. СЗЗ та оточуючі її території 1.2. Призначення СЗЗ підприємства 1.3. Порядок проектування СЗЗ 1.4. Санітарно-гігієнічні вимоги до СЗЗ 1.5. Розрахунок полів приземних концентрацій 1.6. Планувальна організація СЗЗ 1.7. Озеленення та благоустрій СЗЗ 2. Розрахункова частина 2.1. Аналіз підприємства 2.2. Розрахунок розсіювання в атмосфері шкідливих речовин Висновки Список використаної літератури.

Висновок

За підсумками розрахунку найбільший негативний вклад в атмосферне повітря приносить саж (103,7 мг/м³), бавовняний пил (28,5 мг/м³), оксид вуглецю (24,04 мг/м³), оксид азоту (10,59 мг/м³).

Для зменшення вмісту шкідливих речовин у викидах джерел підприємства було запропоновано повітряні фільтри для вловлювання пилу.

Враховуючи характер промислових забруднень і місцевих природнокліматичних і топографічних умов, для Кременчуцької швейної фабрики обрано лісозахисну смугу фільтруючого типу.

Теоретична частина відображає такі питання як: призначення СЗЗ, санітарно гігієнічні вимоги до СЗЗ, порядок проектування СЗЗ, розрахунок полів приземних концентрацій, та ін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?