Реферат «Побудова системи стимулювання та мотивації персоналу на підприємстві», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 25.03.2009 16:30 · від Ирина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Поняття мотивації персоналу. Основні типи та методи мотивації 2. Різновиди трудової мотивації персоналу 3. Фактори демотивації персоналу. Основних стадії втрати мотивації та їх попередження 4. «Шкала мотивації»

Висновок

Кожна компанія рано чи пізно приходить до висновку, що персонал — це її головний ресурс Адже хочемо ми цього чи ні, саме від людей, які працюють в компанії, залежить її успіх на ринку, якість виробленого товару чи надаваної послуги, рівень впізнаваності її серед інших, і, певна річ, її популярність серед клієнтів.

Розкрию «страшну таємницю»: повної, універсальної, готової до вживання й гарантуючий стовідсотковий успіх програми мотивації персоналу, на жаль, не існує. Така система розробляється для кожної компанії індивідуально й залежить від багатьох факторів: від виду діяльності, чисельності, статевовікової структури персоналу, корпоративних цінностей, акціонерів і засновників, особливостей регіону, прибутковості й т.д. Крім того, дуже важливо, на якій стадії життєвого циклу перебуває компанія.

Основний мотив працевлаштування всіх людей — особисті інтереси. Людина приходить на роботу, у першу чергу, для того, щоб задовольняти свої потреби. На жаль, роботодавці про цьому найчастіше не догадуються, по старинці ставляться до співробітників як до «одному з ресурсів» (до того ж невичерпному).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення