Реферат «Стратегічне планування в міжнародних корпораціях», 2007 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 25.03.2009 15:09 · від Анна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Сутність стратегічного менеджменту і стратегічного планування в міжнародних корпораціях. 2.Основні етапи процесу стратегічного планування. (Стратегічний аналіз середовища. Встановлення головної мети розвитку.) 3.Ціль та рівні здійснення стратегічного планування в міжнародних корпораціях. 4.Завдання розвитку міжнародної корпорації. (Формування стратегії. Реалізація стратегії. Контроль та оцінка результатів.) Висновок.

Висновок

Отже, стратегічне планування є однією з найважливіших функцій планування, ефективність якого залежить від уміння визначати цілі міжнародної корпорації, прогнозувати результати її діяльності, оцінити потенціал, необхідні для досягнення визначених цілей. У зв'язку з необхідністю враховувати нові потреби зовнішнього середовища та інтереси найважливіших зацікавлених груп (спільноти, власників, акціонерів) процес стратегічного планування має безперервний характер: постійно переглядається і уточнюється місія, ставляться нові цілі, розробляються нові плани.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення