Реферат «Оцінювання стратегічного протистояння підприємств-конкурентів», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 25.03.2009 15:07 · від Анна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Формування списку конкурентів. 4 Діагностика цілей і намірів конкурентів. 6 Застосування SWOT -аналізу в діагностиці протистояння підприємств-конкурентів на досліджуваному ринку. 10. Особливості РІМS-аналізу для визначення конкурентної стратегії підприємства на ринку. 12. Висновок 14 Список використаної літратури 15

Висновок

Для вивчення конкуренції на виділеному географічному ринку необхідно визначити, які саме підприємства-конкуренти найбільшою мірою перешкоджають реалізації цілей аналізованого підприємства.

Знання цілей і намірів конкурентів дозволяє визначити ступінь їхньої задоволеності поточною позицією на ринку, а також передбачати можливі дії по зміні існуючої розміщення сил. Це дає можливість окреслити напрямки зміни сформованої конкурентної ситуації, що також сприяє локалізації напрямків пошуку.

Одним з найпоширеніших методів визначення загальної стратегії підприємства є метод SWOT-аналізу в основі якого лежить відповідна матриця, яка описує зв'язки між слабкими і сильними сторонами фірми, з одного боку, та загрозами і можливостями у зовнішньому оточенні, з іншого, і встановлює їх парні комбінації. Метод SWOT-аналізу дозволяє ідентифікувати і оцінити міру впливу, а також визначити силу взаємодії різноманітних факторів зовнішнього оточення і внутрішнього середовища фірми з метою встановлення стратегічної позиції фірми і вироблення напряму її стратегії.

Метою РІМЗ-аналізу, чи аналізу рівня впливу обраної стратегії на величину прибутковості є проведення аналізу у виборі потрібної стратегії в конкретних ринкових умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види та форми конкурентної боротьби — Шлійко А.В.
  • Групи конкурентних стратегій — Шлійко А.В.
  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.
  • Сутність конкуренції — Шлійко А.В.
  • Фактори впливу на конкурентну стратегію — Шлійко А.В.
  • Формування конкурентного статусу підприємницьких структур, оцінювання його рівня — Шлійко А.В.