Курсова робота «Валові витрати. Економічні елементи витрат», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 25.03.2009 15:04 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Економічна сутність та класифікація валових витрат на підприємстві 5.1.1. Поняття та економічна сутність валових витрат 5 1.2. Класифікація валових витрат7 Розділ 2. Управління валовими витратами та шляхи їх зниження 15 2.1. Джерела фінансування валових витрат підприємства 15 2.2. Планування валових витрат на підприємстві 17 2.3. Управління валовими витратами 19 2.4. Шляхи зниження валових витрат 21 Розділ 3. Розрахунок валових витрат на прикладі підприємства ТОВ „Футбольний клуб „Зоря” Білозір'я 23. Висновки28 Список використаної літератури29

Висновок

На практиці керування витратами для цілей планування та управління валовими витратами класифікуються по різних ознаках: по особливостях ведення і відображення в податковому обліку, за швидкістю окупності, по ступеню еластичності до об'єму виробництва, по ступеню доцільності понесених витрат, по можливостях віднесення витрат на конкретні результати виробничо-господарської діяльності підприємства, по економічному змісту ресурсів, що витрачаються.

Управління валовими витратами - це складний процес, що означає по своїй сутності керування всією діяльністю підприємства, тому що охоплює майже всі сторони виробничих процесів, що відбуваються на підприємстві. На практиці під керуванням валовими витратами розуміється планомірний процес формування валових витрат та контроль за виконанням завдань по зниженню валових витрат. Основними елементами системи керування валовими витратами є планування, нормування витрат, облік, аналіз і контроль за витратами. Всі вони функціонують у тісному взаємозв'язку.

Проблема управління витратами полягає головним чином не в економії, а в пошуку і досягненні їх оптимального рівня для кожного ок-ремого робочого місця. Надмірне скорочення витрат призводить до негативних наслідків: зменшення мотивації персоналу, рівня автоматизації і комп'ютеризації роботи, зниження якості обслуговування виробництва та скорочення обсягів реалізації.

Таким чином, в реальному економічному житті підприємств величина валових витрат зумовлює фінансовий успіх на ринку.

Якщо величина валових витрат нижча за валовий дохід, то підприємство отримує прибуток, який є основним джерелом відтворення і розширення виробничо-господарської діяльності. Якщо ж розмір валових витрат вищий за валовий дохід підприємства, то діяльність підприємства збиткова, що в умовах ринкової економіки приводить підприємство до банкрутства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення