Реферат «Електронні системи переказу коштів фізичних осіб», 2005 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 24.03.2009 22:15 · від Юлия · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика най розповсюджених системи переказу грошей фізичних осіб 2. Системи грошових переказів. Їх характеристика: “soft” “Faster” “Western Union” “Быстрая почта” “UNIstream” “Leader” “Contact” “Анелик” “InterExpress” “Migom” “Blizko” “Caspian money transfer” “Swift” “Золотая корона” “MoneyGram International” Висновки Список використаної літератури

Висновок

Отже, електронні платежі це переказ звичайних грошових коштів з одного банківського рахунку на іншій. Навіть з використанням самих останніх технологій в телекомунікаційних системах і криптографії це лише розпорядження своїм існуючим банківським рахунком, нічим що принципово не відрізняється від традиційних систем.

Одним з традиційних способів переказу грошей вважається переклад через міжнародну систему Western Union. Перевагами цього способу є висока надійність і швидкість здійснення перекладів, а також те, що ні відправнику, ні одержувачу не потрібно мати рахунків в банку.

Менш відомим способом переказу грошей є переказ через систему MoneyGram.

Переказ грошей здійснюється в доларах США. Процедура відправки і отримання грошей майже така ж, як і в прикладі з Western Union.

Також існують такі перекази як FXSPEED і ROBOXchange - це автоматизовані обмінні пункти, в яких можна обміняти гроші в лічені секунди. Необхідною умовою переказу є наявність електронних рахунків в платіжних системах у відправника і одержувача. Відправник повинен знати номер рахунку одержувача, а електронний обмінний пункт повинен підтримувати валюти обох платіжних систем.

Перевагою цього методу є низькі комісійні при перекладі невеликих сум, а також необмеженість суми перекладу в день.

Недоліком цього методу можна вважати досить складний процес перекладу, що вимагає певних знань і навиків.

Серед усіх зазначених систем переказу грошей фізичних осіб, не можливо вказати найвигідніший, оскільки кожних з них має як переваги, так і досить вагомі недоліки. Але у будь якому разі, наявність такого способу переказу грошей, як електронний є розповсюдженим, та дозволяє «скоротити відстань» між відправником та одержувачем грошового переказу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали