Курсова робота «Організаційно-правові форми ведення міжнародного бізнесу», 2004 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 24.03.2009 22:12 · від Юлия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Системи організаційно-правових форм бізнесу в україні і за Кордоном 1.1. Підприємництво без утворення юридичної особи 1.2. Організації (юридичні особи) 2. Товариства 2.1. Повне товариство 2.2. Командитне товариство 2.3. Товариство з обмеженою відповідальністю та товариство з додатковою відповідальністю 2.4. Акціонерні товариства 3. Інші організації бізнесу 3.1. Кооперативи 4. Специфічні форми підприємництва закордоном Висновки Список використаних джерел

Висновок

Освоєння матеріалів даної роботи допоможе орієнтуватися в різноманітті організаційно-правових форм бізнесу, вживаних за кордоном, шляхом співвідношення їх з більш менш близькими російськими аналогами. Для кращого розуміння специфіки конкретних форм слід ознайомитися із спеціальною літературою (включаючи вказану нижче) і вельми бажано з першоджерелами, бо будь-який виклад юридичних норм неминуче обідняє зміст.

Даний матеріал, з одного боку, корисний як інформаційна база для конкретної діяльності міжнародного менеджера, що здійснює контакти із зарубіжними партнерами. З іншого боку, викладені принципи побудови і функціонування зарубіжних систем організаційно-правових форм бізнесу служать основою для організації таких широко використовуваних в ринковій економіці форм міжфірмової співпраці, як холдинги, фінансові групи, альянси та ін.; вони охоплюють все зростаюче число фірм в самих різних галузях і регіонах, саме з ними по суті вже зараз зв'язані зовнішні контакти безлічі російських фірм, і немає підстав вважати, що ситуація ця зміниться.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення