Курсова робота «Маркетингова товарна політика фірми», 2002 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.10.2006 10:18 · від george_85 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.1. Історичний аспект виникнення товарного виробництва та значення товару в умовах ринкової економіки 1.2. Основні види класифікації товарів 1.3. Роль і вплив держави на маркетингову товарну політику фірми 2.1. Процес планування розробки нової продукції 2.2. Використання концепції „життєвого циклу товару” в маркетинговій товарній політиці 3.1. Сутність і значення формування асортименту та наменклатури продукції 3.2. Упаковка і маркування товару Висновок Використана література Додатки

Висновок

Тема даної курсової роботи в наш час є актуальною. В даній курсовій роботі визначено роль товару для суспільства. Особлива увага зосереджена на плануванні товару, його продажу і, взагалі, діяльності підприємця на всіх стадіях виробництва і запровадження руху товару. Слід зауважити, що українські підприємці в своїй більшості, ще мало уваги приділяють дослідженню ринку. В першу чергу це пов’язано з невеликим досвідом роботи у цьому сегменті діяльності, а також недостатнім рівнем кваліфікації вітчизняних фахівців з цього питання, слабким розвитком інфраструктури ринку, що ускладнює пошук інформації. Таким чином зростає вартість послуг у цій сфері.
Не дивлячись на все це підприємець повинен: збирати інформацію про стан ринку і на основі цих даних вибирати необхідний його сегмент, особливо зростає значення такої діяльності під час введення на ринок нового товару, з цього і починається товарна політика – з розробки товару. Товар повинен бути конкурентоспроможним. Для цього необхідно правильно вибрати сегмент ринку, надати товару унікальних властивостей, встановити оптимальну ціну, привабливу упаковку, товарну марку.
На кожному етапі життєвого циклу товару змінюється і політика підприємця. Тут основна увага має бути зосереджена направильному визначенні стадії товару та оцінці потенціалу його розвидку. Підприємцю слід вчасно закінчити виробництво поки товар не став збитковим, і навпаки значно збільшити обсяги продажу, випереджаючи конкурентів, які копіюють нові товари. Слід уникати помилок при плануванні продажу товару і використовувати найновіші моделі планування, орієнтовані в першу чергу на запити покупців, а не на можливості фірми. Що може привести до збитковості товару. Особливу увагу слід приділяти рекламі, та іншим способам просування товару на ринку конкурентоспроможності товару.
Для того щоб вдосконалити маркетингову товарну політику потрібно вивчати нові західні та вітчизняні способи розробки по вивченню ринку та конкурентів.
Впроваджувати нові технічні розробки на виробництві, встановлювати нові інформаційні лінії для отримання більшої кількості інформації. Чим більше у підприємця буде інформації тим швидше він прийме потрібне для нього рішення.
Потрібно слідкувати не тільки за ринком в своїй галузі, а й за ринками подібної як у нас продукції, щоб невтратити свій ринок, а при нагоді завоювати інші ринки.
Отже маркетингова товарна політика – важлива складова діяльності підприємця.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення