Курсова робота «Аналіз та обґрунтування заходів охорони фауни у Чернігівській та Одеській областях», 2006 рік

З предмету РПС · додано 24.03.2009 04:21 · від Малишка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Місце Чернігівській та Одеській областях в загальному адміністративному районуванні України 2.1. Геологічна будова 2.2. Кліматичні фактори 2.3. Едафічні фактори РОЗДІЛ 2. Тваринний світ РОЗДІЛ 3. Аналіз антропогенного навантаження на екосистеми РОЗДІЛ 4. Раритетні види фауни. Природно-заповідний фонд РОЗДІЛ 5. Загальна оцінка стану охорони тваринного світу та шляхи його покращення Висновок Список використаної літератури

Висновок

В даній курсовій роботі була проведена порівняльна характеристика двох областей України, а саме: Чернігівської та Одеської.

Чернігівська область багатий на різноманітні корисні копалини, їх видобуток і переробка є основою розвитку окремих галузей промисловості. У Південному районі — найбільший у країні рибопереробний комплекс. Вилов риби здійснюється в океанах, Азовсько-Чорноморському басейні, Дніпровському, Бузькому, Дністровському та інших лиманах, дельті Дунаю, штучних водоймах.

Природно-заповідний фонд Одеської області представлений Дунайським біосферним заповідником, а Чернігівської - Качанівськнм парком. Багато раритетних видів фауністичних угруповань представлені у двох цих областях. Рідкісний тваринний світ представлений як видами, поширеними майже по всій території, так і видами, існування яких пов'язане з певними природними комплексами.

Антропогенне навантаження на екосистеми областей присутнє в тій чи в іншій мірі. Так наприклад, Чернігівська область потерпає від перенасичення агропромисловими та промисловими підприємствами, а також від радіоактивного забруднення, яке відбулося внаслідок Чорнобильської аварії. В свою чергу Одеська область має великі відсотки забруднення прибережних акваторій Чорного моря. що відбувається внаслідок високої рекреаційної перенасиченості, а також від судноплавних та інших видів промисловості, що процвітає в цій області.

Взагалі екологічна ситуація в обох областях загострена через значний розвиток промисловості та недостатню мережу зелених насаджень та природно-заповідних об’єктів

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?