Курсова робота «Практична робота з маркетингу», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 24.03.2009 01:31 · від alioc · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Передмова Розділ1.Загальна характеристика і схема маркетингової діяльності. 1.1. Загальна характеристика 1.2. Установча документація 1.3. Схема маркетингової діяльності Висновки Розділ2.Характеристика ринку. 2.1. Загальна характеристика ринку 2.2. Обгрунтування видів попиту та маркетингу 2.3. Оцінка та вибір ринків збуту 2.4. Оцінка конкурентних можливостей фірми Висновки Розділ3.Розробка товарної та цінової політики і стратегії 3.1. Основні вимоги та оцінка конкурентоспроможності товарів та послуг 3.2. Визначення виду життєвого циклу товарів і послуг 3.3. Розробка товарного знаку 3.4. Основні напрямки цінової політики 3.5. Основні напрямки цінової стратегії Висновки Розділ4.Просування товару 4.1. Обгрунтування методу та рівня каналів збуту 4.2. Характеристика основних учасників збутової мережі 4.3. Обгрунтування видів реклами 4.4. Розробка зразків реклами та оцінка ефективності реклами 4.5. Розробка графіку рекламної кампанії Висновки Розділ5.Розробка структури управління та програми маркетингової діяльності 5.1Структура управління фірмою та маркетингом на сучасному етапі 5.2. Перспективна структура управління фірмою та маркетингом 5.3Розроблення структури та змісту програми маркетингової діяльності. Висновки Розділ6. Контроль, ревізія та бюджет маркетингу 6.1. Контроль маркетингу 6.2. Ревізія маркетингу 6.3. Бюджет маркетингу Висновки

Висновок

Стати одним з ведучих виробників-лідерів Західної України (України), найкращих за якістю хлібобулочних та кондитерських виробів, дотримуючись в процесі розвитку пріоритетних принципів компанії

Стратегічна мета компанії:

Ефективне та послідовне впровадження стратегічного бізнес-плану компанії для забезпечення динамічного розвитку прибуткового бізнесу у довгостроковій перспективі.

Схеми організації бізнес-процесів, які наведено в даній роботі, дозволять досягнути стратегічної мети компанії при їх професійному впровадженні та розвитку.

В процесі роботи можливі корективи та нововведення.

Даний бізнес-план є проектом, який підлягає обговоренню, аналізу та затвердженню засновниками бізнесу.

Моніторинг виконання затвердженого бізнес-плану пропонується здійснювати щоквартально.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?