Курсова робота «Облік реалізації в системі управління торговельного підприємства», 2005 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 23.03.2009 23:26 · від Степан · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Економічна сутність процесу реалізації та її роль в діяльності підприємства6 2. Економіко-правовий аналіз законодавчо-нормативної бази та огляд теоретичних джерел14 3. Коротка організаційно-економічна характеристика підприємства18 4. Організація процесу реалізації на підприємстві ( документування 23 5.Синтетичний та аналітичний облік операцій реалізації на підприємтсві31 6.Особливості оподаткуваного обліку процесу реалізації39 7. Відображення реалізації в фінансовій звітності 48 8. Шляхи удосконалення обліку реалізації на підприємстві70 Висновки73 Список використаної літератури74 Додатки

Висновок

Проведення кардинальних економічних реформ, входження економіки України до світового загалу, вимагає реформування системи вітчизняного бухгалтерського обліку з приведенням її у відповідність до иіжнародних стандартів бухгалтерсткого обліку.

„Бухгалтерська революція” співпала в часі з перехідним періодом розвитку вітчизняної економіки, коли старі форми, схеми функціонують з новими, коли без еколномічногопідгрунття можуть змінюватись економічні правила гри,коли держава невзмозі профінансувати підготовку кадрів для виконання нових завдань.

Стан перехідного періоду зумовлює більшу орієнтацію власників, спеціалістів, суб”єктів господарювання, органів галузевих управлінь на власні сили в розв”язанні поставлених перед ними завдань.

Законом України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” визначено, що відповідність за організацію бухгалтерського обліку, за забезпечення фінансування всіх господарських операцій в його документах, регістрах, звітності, а, також відповідальність за збереження цих бухгалтерських документів несе власник.

Незважаючи на те, що з початку реформування бухгалтерського обліку в Україні минуло чимало часу, увага до цього питання не зменшується, а навпаки, з кожним днем зростає.

Така зацікавленість зумовлена продовженням реформування бухгалтерського обліку, впровадженням нових змін у положення (стандарти) бухгалтерського обліку, що відповідають новим умовам господарювання, а також необхідністю адаптування бухгалтерських служб підприємств та організацій до сучасних облікових умов.

Практика бухгалтерського обліку в Україні свідчить про його постійне удосконалення. Зміни, яких зазнає бухгалтерський облік у сучасних умовах, ускладнюють його сприйняття, особливо стосовно відображення типових господарських операцій у різних галузях народного господарства України

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали