Реферат «Тримірна Web- графіка. Сучасний стан та перспективи розвитку.”», 2008 рік

З предмету Комп'ютери · додано 22.03.2009 23:09 · від Алла · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Тримірна web-графіка. Програма 3ds max7 3 1.1. Інструменти 3 1.2. Інтерфейс 4 1.3. Ефект підповерхневого розвіювання 5 1.4. Нові можливості 7 2. Новинки тримірної web-графіки 8 3. Програма для розробки змін в відеоігри, за допомогою тримірної web-графіки 10 Висновок 10

Висновок

Основним та головним видом комп’ютерної графіки на сьогодні являється трьохмірна графіка (або ж 3D графіка), за допомогою якої можливо здійснити об’ємні моделі об’єктів самою різною структурою складності.

При розробці дизайнерських проектів – це від здійснення веб-сайтів до проектів інтер’єру квартир – технології 3D графіки та комп’ютерної анімації дають широкі можливості та зменшують пошуки нових рішень. Сьогодні засоби комп’ютерної графіки незамінні і в рекламі, при здійсненні презентацій фільмів та інтерактивних моделей продукції.

Також, сьогодні засоби 3D графіки та анімації широко використовуються в архітектурі при створенні будівельних проектів, дозволяючи побачити будівлю в повному об’ємі на самій ранній стадії розвитку проекта. Все це дозволяє виявити плюси та мінуси проекта, а значить, добиватись більш удосконалених та технологічних рішень.

За допомогою новітніх технологій трьохмірної комп’ютерної графіки спеціалісти компанії 3D Computer graphic Studio допомагають розробляти дизайн-макет різних комплексів та поселень.

Існує багато видів трьохмірної web-графіки. Вона складається з програми 3ds max, яка має шість версій. Зовсім недавно компанія Discreet об’явила про початок продажу сьомої версії пакету для роботи з трьохмірною графікою та анімацією 3ds max.

3ds max 7 має достатню кількість нововведень та вдосконалень. В цілому вони допомагають збільшенню ефективності роботи в програмі. Але, це говорить про те, що 3ds max 7 відрізняється від шостої версії так, як 3ds max 6 відрізняється від п’ятого релізу, не можливо. Між двома останніми версіями програм різниць значно меньше, й також не виникло кординальних змін.

Основну увагу було виділено покращенню уже будучих інструментів та збільшенню стабільності роботи програм.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?