Курсова робота «Доходи державного бюджету», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 22.03.2009 18:53 · від petka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Доходи державного бюджету, як економічна категорія 4 1.1. Призначення і роль державного бюджету 4 1.2. Соціально-економічна суть, призначення, класифікація і роль доходів бюджету 6 1.2.1. Податкові надходження 12 1.2.2. Неподаткові надходження 19 1.2.3. Доходи від операції з капіталом 26 1.2.4. Офіційні трансферти 28 Розділ ІІ. Структура і динаміка доходів Державного бюджету України 31 2.1. Доходи Державного бюджету України за 1998-2006рр 31 2.2. Доходи Державного бюджету України на 2007 рік 33 2.3. Пропозиції, щодо вдосконалення структури доходів Державного бюджету України 36 Висновок 38 Список використаної літератури

Висновок

Доходи бюджетів відіграють важливу роль у соціально-економічному розвитку суспільства. Централізація значної частини фінансових ресурсів держави у бюджетах різних рівнів дає можливість проводити єдину фінансову політику, забезпечувати перерозподіл коштів на користь пріоритетних галузей економіки, задовольняти приблизно на однаковому рівні потреби соціальної сфери незалежно від того, на якій території функціонують її установи.

Доходи бюджетів, з одного боку, є результатом розподілу вартості валового внутрішнього продукту між різними учасниками відтворювального процесу, а з другого — виступають об'єктом подальшого розподілу сконцентрованої в руках держави вартості, тому що остання використовується для формування бюджетів різних рівнів.

Склад доходів бюджетів, форми мобілізації грошових ресурсів до бюджетів залежать від системи і методів господарювання, а також від завдань, що вирішуються суспільством в той чи інший період.

В структурі доходів державного бюджету України існує багато проблем, які треба вирішити для раціоналізації, оптимізації і максимізації динаміки економічного розвитку країни. Удосконалення і оптимізація сучасної системи доходів має відбуватися поетапно, шляхом еволюційних перетворень. Основними відправними положеннями для цього мають бути:

— науково обґрунтована державна політика доходів, законодавче закріплення якої має бути відображене в Податковому кодексі;

— система оподаткування має бути складовою державного механізму регулювання розвитку певних галузей економіки

— зміни в системі оподаткування мають здійснюватися одночасно з реформуванням системи оплати праці, пенсійного забезпечення, вдосконаленням соціальної сфери.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення