Курсова робота «Облікова політика підприємства. Методологічні основи обліку процесу реалізації продукції (робіт, послуг) та визначення фінансового результату», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 22.03.2009 18:58 · від MX_DELTA · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Облікова політика підприємства 4 1.1. Визначення облікової політики 4 1.2. Мета, строки і порядок формування облікової політики 7 1.3. Структура та складові облікової політики 11 1.4. Основні положення облікової політики 14 1.5. Порядок перегляду та змін облікової політики підприємства і їх вплив на події, що відбуваються (відбувалися) на підприємстві 20 2.Методологічні основи обліку процесу реалізації продукції (робіт, послуг) та визначення фінансового результату 24 2.1. Суть, характеристика та завдання обліку процесу реалізації 24 2.2. Об‘єкти обліку та рахунки, які використовують для обліку процесу реалізації 27 2.3. Відображення в обліку собівартості реалізованої продукції 31 2.4. Відображення в обліку доходу від реалізації продукції 39 2.5. Фінансовий результат при реалізації продукції, робіт і послуг 43 2.6. Облік витрат на збут 44 Висновок 48 Список використаних джерел 49

Висновок

В даній курсовій роботі висвітлені всі основні питання та положення, що характеризують облікову політику підприємства. Розкрито суть та основні положення, що характеризують дану тему, зокрема:

«Облікова політика — сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для складання та подання фінансової звітності» — таке визначення облікової політики наведене в статті 1 «Визначення термінів» Закону України від 16.07.99 р. №996-ХІУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі — Закон про бухоблік).

Згідно з визначенням, облікова політика підприємства базується на основних принципах обліку та звітності. Під принципами бухгалтерського обліку слід розуміти правила, якими необхідно керуватися при вимірюванні, оцінці й реєстрації господарських операцій і при відображенні їх результатів у фінансовій звітності.

Документальне оформлення облікової політики підприємства здійснюється у вигляді наказу про облікову політику підприємства, який після його затвердження набуває статусу юридичного документу. Наказ про облікову політику є основним внутрішнім документом, яким регулюється організація облікового процесу на підприємстві та є обов'язковим для виконання всіма службами і працівниками підприємства.

Реалізованою продукцією підприємства вважається продукція (товари, роботи, послуги), за яку покупцеві (замовникові) пред'явлені розрахункові документи. Пред'явленими розрахунковими документами (покупцеві, замовникові) вважаються документи з моменту подачі їх до установи банку (за умови здійснення розрахункових операцій через установи банків), або передачі їх покупцеві (замовникові) відповідно до умов, передбачених договором (контрактом), тобто без участі установ банків.

Реалізованою вважається також продукція, за яку підприємство-продавець одержало плату або авансові платежі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення