Курсова робота «Організаційні форми інвестиційної діяльності на підприємствах», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.03.2009 14:45 · від Екатерина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ3 РОЗДІЛ 1. Поняття та види інвестицій та інвестиційної діяльності 5 1.1. Сутність інвестиційної діяльності 5 1.2. Види та форми інвестиційної діяльності 8 1.3. Поняття, зміст і види інвестиційних правовідносин 11 РОЗДІЛ 2. Визначення обсягу та джерел фінансування виробничих інвестицій 16 2.1. Методи обчислення та джерела фінансування виробничих інвестицій 16 2.2. Формування і регулювання фінансових інвестицій 19 2.3. Залучення іноземних інвестицій для розвитку та посилення ефективності діяльності підприємств 24 РОЗДІЛ 3. Оцінка та чинники підвищення ефективності виробничих та фінансових інвестицій 30 3.1. Методи оцінки ефективності виробничих інвестицій 30 3.2. Основні чинники підвищення ефективності капітальних вкладень 38 РОЗДІЛ 4. Розрахункова частина 44 Висновок до розрахункової частини 81 Заключення 88 Список використаних джерел 89

Висновок

Інвестиційна діяльність у тім чи іншому ступені присуща будь-якому підприємству. Ухвалення інвестиційного рішення неможливо без врахування наступних факторів: вид інвестиції, вартість інвестиційного проекту, кількість доступних проектів, обмеженість фінансових ресурсів, доступних для інвестування, ризик, зв'язаний із прийняттям того чи іншого рішення й ін.

Причини, що обумовлюють необхідність інвестицій, можуть бути різні, однак у цілому їх можна підрозділити на три види: відновлення наявної матеріально-технічної бази, нарощування обсягів виробничої діяльності, освоєння нових видів діяльності. Ступінь відповідальності за прийняття інвестиційного проекту в рамках того чи іншого напрямку різна. Так, якщо мова йде про заміщення наявних виробничих потужностей, рішення може бути прийняте досить безболісно, оскільки керівництво підприємства ясно уявляє собі, у якому обсязі і з якими характеристиками необхідні нові основні засоби. Задача ускладнюється, якщо мова йде про інвестиції, зв'язані з розширенням основної діяльності, оскільки в цьому випадку необхідно врахувати цілий ряд нових факторів: можливість зміни положення фірми на ринку товарів, доступність додаткових обсягів матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, можливість освоєння нових ринків і ін.

Нерідко рішення повинні прийматися в умовах, коли є ряд альтернативних чи взаємно незалежних проектів. У цьому випадку необхідно зробити вибір одного чи декількох проектів, ґрунтуючись на якихось критеріях. Очевидно, що таких критеріїв може бути декілька, а імовірність того, що якийсь один проект буде переважати інших за всіма критеріями, як правило, значно менше одиниці.

Прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, ґрунтується на використанні різних формалізованих і неформалізованих методів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення