Курсова робота «Розробка організаційної структури підприємства», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 22.03.2009 11:20 · від l9l9777 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика основних організаційних структур транспортних підприємств 6 2. Основні чинники, що впливають на вибір організаційної структури 9 3. Етапи розробки організаційної структури 10 4. Визначення типу організаційної структури 11 5. Визначення переліку функцій виробництва і управління 12 6.Визначення кількості управлінців за функціональними напрямками і функціями 15 7.Визначення переліку структурних підрозділів підприємства 23 8.Закріплення видів діяльності і функцій за структурними підрозділами 24 9.Розподіл працівників за структурними підрозділами 26 10. Розробка схеми організаційної структури 29 Висновок Список використаної літератури

Висновок

Після виконаної курсової роботи можливо зробити висновок, що організаційна структура має важливе значення для функціонування підприємства. По ній виконуються фінансові, економічні, політичні, виробничі процеси, які впливають на працю підприємства. Для створення структури потрібно знати кількість робітників, які функції виконує кожний підрозділ, хто відповідає за нормальну роботу підприємства. Одним з головних є процес управління як послідовність етапів в умовах ринкових відносин. Процес управління – це сукупність та послідовність цілеспрямованих дій керівника і всього апарату управління щодо погодження спільної діяльності людей. Він характеризує динаміку управлінської діяльності на відміну від її статики, яку відображає поняття система управління.

Мотивація – це управлінська діяльність, яка забезпечує процес спонукання себе та інших працівників на дії, спрямовані на досягнення особистих цілей організації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення