Реферат «Стимулювання інноваційної діяльності в машинобудуванні України», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.03.2009 00:15 · від Ирина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні основи інноваційної діяльності в україні 4 1.1. Нормативно-правове забезпечення інноваційної діяльності 4 1.2. Проблеми та перспективи впровадження інновацій 9 1.3. Державне регулювання інноваційної діяльності 14 2. Інноваційна модель розвитку машинобудівного комплексу 18 2.2. Сучасні тенденції впровадження інновацій в Україні 18 2.2. Проблеми інноваційної діяльності в машинобудуванні 22 2.3. Стратегічні орієнтири та стимулювання розвитку машинобудівного комплексу України 25 3.практична частина роботи 34 Висновки 40 Перелік посилань 42

Висновок

Найважливішими показниками результативності інноваційної діяльності є рівень інноваційної активності підприємств і організацій галузей економіки, а також обсяги випуску нової продукції. Саме інноваційно активні підприємства уже зараз визначають майбутній розвиток економіки країни та її регіонів. Розвиток таких підприємств в регіонах позитивно впливає на розвиток економіки в регіонах та країни в цілому.

Машинобудівна галузь може відіграти роль ключового фактора підвищення конкурентоспроможності національної економіки

Можна запропонувати такі рекомендації щодо формування інноваційного розвитку вітчизняних підприємств машинобудівного комплексу: необхідність попереднього оцінювання здатності підприємств сприймати інновації; формування організаційно-економічного механізму управління інноваційним розвитком підприємств на основі принципів системності, комплексності, гнучкого реагування; розроблення стратегії інвестування в інноваційний розвиток підприємств; аналіз ризиків на всіх етапах життєвого циклу інновації та розроблення заходів для зменшення їхнього негативного впливу.

Впровадження цих заходів дозволить підприємствам машинобудівної галузі виживати серед складних умов жорсткої конкурентної боротьби, як на вітчизняних так і міжнародних ринках. При цьому активізація інноваційної діяльності повинна здійснюватися на основі раціонального сполучення державного регулювання, зокрема пільги в оподаткуванні прибутку та амортизаційній політиці інноваційних підприємств і ринкових механізмів та стимулів

На жаль, вище перелічені заходи можуть реалізовуватися в умовах нормального розвитку країни. А Україна в даний період активно бореться з наслідками Світової фінансової кризи і не має можливості фінансувати інноваційні проекти.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення