Курсова робота «Фінансовий облік операцій зі страхування», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 21.03.2009 22:50 · від Елена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Організація обліку на підприємстві 5 1.1. Господарський облік і його види 5 1.2. Фінансовий облік як складова бухгалтерського обліку на підприємстві. 8 Розділ ІІ. Облік фінансових операцій зі страхування підприємств різних форм власності 11 2.1. Облік розрахунків по обов'язковому державному соціальному страхуванню 11 2.2. Облік розрахунків по обов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття 18 2.3. Облік розрахунків по обов'язковому державному пенсійному страхуванню 21 2.4. Збір до Фонду страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності 26 2.5. Бухгалтерський облік розрахунків зі страхування 27 Розділ ІІІ. Шляхи удосконалення фінансового обіку обов’язкового страхування в Україні 30 3.1. Шляхи удосконалення системи обов’язкового страхування в Україні 30 3.2. Державне управління обліком і звітністю в країні. 32 Висновок 35 Література 37 Додаток 39

Висновок

У тісному зв'язку з заробітною платою перебувають розрахунки по обов'язковому державному соціальному страхуванню. Основами законодавства України про загальне державне соціальне страхування, визначено, що загальнообов'язкове державне соціальне страхування - це система прав, зобов'язань і гарантій, які передбачають надання соціального захисту, яка включає матеріальне забезпечення громадян у разі захворювання, повної, часткової або тимчасової непрацездатності, втрати годувальника, безробіття за незалежними від них причинами, а також за віком та в інших випадках, передбачених законом, за рахунок грошових фондів, які формуються шляхом сплати страхових внесків власником або уповноваженим ним органом (роботодавцем), а також з бюджетних та інших джерел, передбачених законом. Загальнообов'язкове державне страхування включає: соціальне страхування; пенсійне страхування; медичне страхування; страхування на випадок безробіття; страхування від нещасного випадку на виробництві і професійного захворювання, що викликали втрату працездатності, та інші види страхування, передбачені законами України.

Загальнодержавному страхуванню підлягають як особи, які працюють на умовах трудової угоди на підприємствах усіх форм власності, так і особи, які забезпечують себе роботою самостійно (творчі та інші працівники), а також громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності.

Важливою складовою цілісної теорії організації бухгалтерського обліку є налагодження податкового обліку, який відрізняється визначенням сум валових доходів та валових витрат, датою збільшення доходів і витрат для здійснення цілей оподаткування, яка не збігається з моментом отримання прибутку від реалізації в бухгалтерському обліку, а сума витрат на виробництво не відповідає сумі валових витрат.

Основними завданнями реформи національної системи бухгалтерського обліку відповідно до вимог ринкової економіки і міжнародних стандартів бухгалтерського обліку є:

1) прискорення процесу розробки та послідовного застосування єдиних вимог, правил та принципів до ведення бухгалтерського фінансового обліку на основі нового Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій № 291 від 30.11.99 р. та Інструкції про його застосування, що відповідають цим вимогам;

2) здійснення процесу створення і впровадження національних облікових стандартів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?