Курсова робота «Економіка сільського господарства Мексики», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 21.03.2009 20:42 · від Taras · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Соціально-економічний стан Мексики 1.1. Загальні відомості про країну 1.2. Природні умови і ресурси 1.3. Населення 1.4. Характеристика господарства 1.5. Соціальна сфера Розділ 2. Економіка сільського господарства країни 2.1. Економіка галузі рослинництва. 2.2. Економіка галузі тваринництва. Розділ 3. Особливості державного регулювання аграрного виробництва Мексики. Розділ 4. Зовнішня торгівля агропродовольчою продукцією. Висновки. Список використаної літератури.

Висновок

В даній курсовій роботі я здійснив загальну характеристику народного господарства країни і можна стверджувати, що Мексика одна з найбільш розвинутих країн Латинської Америки. До другої світової війни економіка базувалась на сільському господарстві та гірничій справі. В другій половині XX ст. країна зробила значний крок у розвитку завдяки експорту цілеспрямованій політиці уряду та доходів від експорту нафти.

Здійснив характеристику сільського господарства,а саме рослинництва та тваринництва

До найважливіших сільськогосподарських культур відносяться кукурудза, пшениця, рис, ячмінь, маїс і сорго. До інших важливих експортних культур - фрукти і овочі, особливо помідори, апельсини, манго й банани,кава.

Розведення великої рогатої худоби у Мексиці зосереджене в північно-центральному регіоні, який експортує велику кількість рогатої худоби у США. Яловичина і молочні продукти для урбанізованих районів здебільшого надходять з приморського району Мексиканської затоки, де розводять велику зебу. Велике значення в тваринництві країни мають також коні, мули, осли, вівці, кози й свині. Обсяги випуску продукції тваринництва відповідають внутрішнім потребам країни в яловичині, свинині, свіжому молоці, м`ясі птахів і яйцях, але сухе молоко імпортується.

Малорентабельне виробництво кукурудзи, бобових, гарбузів, баклажанів і чилійських червоних перців розміщено по всій країні, за винятком тих районів, де цьому перешкоджають клімат і природна рослинність (північні райони пустель і ліси в Табасько, Юкатані й Чьяпасі), або територія (скелясті гірські долини Західної Сьєри-Мадре). Мотиги і плуги, запряжені буйволами, все ще широко використовуються малорентабельними селянськими господарствами, які рідко можуть дозволити собі використати більш передову сільськогосподарську техніку, що застосовується великими землевласниками. Це пояснюється недостатньою підтримкою сільського господарства державою.

Товарне сільське господарство є найбільш розвиненим і механізованим у районах на півночі від долини Мехіко і на північно-західних схилах та в долинах Західної Сьєри-Мадре, особливо в штатах Сіналоа і Сонора, де вирощуються, в основному на експорт, фрукти й овочі, що ростуть в умовах помірного кліматичного поясу, зокрема помідори й дині. Товарні тропічні культури вирощуються на центральному узбережжі і на півдні: цукрова тростина - на рівнинах, кава - у гірських районах, банани, манго, гуайява, папайя й ананаси у ряді інших районів.

Але, незважаючи на значний соціально-економічний прогрес, Мексика все-таки залишається типовою латиноамериканською країною

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення